ارشد کاخ سفید مشاور رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر شده است با توجه به نقش برجسته در هماهنگی دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود ظاهر بدون داشتن آشکار مدارک برای این کار است. تصمیم به بالا بردن کوشنر به چنین موقعیت است که ملاقات با شک و تردید و تمسخر اما با توجه به گزارشگر مهدی حسن می آید که هیچ surpsie.

در هر داستان خامدر طول یک ظاهر در MSNBC میزبان علی Velshi را نشان می دهد در شنبه Hasan وزن در وضعیت انفجار کوشنر به عنوان یک “مرد که شکست خورده در همه چیز او را لمس کرد.” با توجه به حسن, یک مقاله نویس ارشد در رهگیریتهمت و متحدان خود تبدیل کرده اند دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر به یک “حزبی سیاسی بحران”

به گزارش خبرنگار رئیس جمهور و مردم خود شده اند تخصیص منابع مهم اما آنها را مشاهده کنید مناسب. این روزنامه نگار مدعی است که رئیس جمهور کارگردانی است که دولت به منابع مستقیم به قرمز متحده مانند فلوریدا در حالی که محروم دموکراتیک متمایل متحده مانند نیویورک و مین ضروری تجهیزات پزشکی.

“آنچه ما در حال حاضر شاهد هستیم زمان واقعی است kakistocracy,” Hasan ادامه داد. “در چه سیاره است Jared کوشنر قرار داده و مسئول کاخ سفید در پاسخ به coronavirus از او پرسید: قبل از مثال آنچه که او ادعا می کند برخی از رئيس جمهور در قانون عمده شکست.

“این است که شکست خورده در همه چیز او را لمس کرد … او موفق به اجرای یک نیویورک, روزنامه, او را شکست خورده در مالکیت کسب و کار خود را جنایی پدر با استعداد به او شکست خورده در تلاش برای برقراری صلح در خاورمیانه است.”

“و در حال حاضر شکست در تلاش برای رسیدگی به این مهم بهداشت عمومی بحران است که او را واجد شرایط برای رسیدگی به” حسن افزود: با اشاره به تهمت و کوشنر اخیر پیشنهاد که دولت فدرال خود را ذخیره هواکش. در یک نشست خبری رئیس جمهور و مشاور خود را با اشاره به تجهیزات به عنوان “ما هواکش” که حسن و استدلال — نشان می دهد که چگونه تمایلی دولت این است که برای کمک به کشورهای دسته بیماری همه گیر.

رئیس جمهور شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای اجازه دادن به پسرش-در-قانون در تبدیل شدن به بخشی از تیم مدیریت پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. انتقاد تشدید و پس از گزارش آمده است که یک شرکت خصوصی در ارتباط با کوشنر خانواده تماس گرفته شد به منظور توسعه یک وب سایت که ظاهرا اجازه می دهد آمریکایی ها به راحتی دسترسی به اطلاعات در مورد کوروناویروس تست مکان.

این همکاری خواهد بود در نقض اخلاق قوانین به گفته کارشناسان. با توجه به جسیکا Tillipman متخصص در مبارزه با فساد قانون در جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق این وضعیت می تواند واجد شرایط به عنوان یک تضاد منافع حتی اگر وب سایت ایده به نظر می رسد رها شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de