MP: نادیده گرفتن دولت مشاوره جمع آوری مردم در طول ‘Janta حکومت نظامی’

ایندور: نادیده گرفتن دولت مشاوره اجتماعی فاصله تعداد زیادی از مردم جمع آوری و در یک مکان در اینجا در مادها پرادش در یکشنبه شب در طول ‘Janta مقررات منع رفت و آمد’ به تحسین کسانی که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس و گسترش خدمات ضروری است.

دولت شده است به طور منظم ارائه مشاوره به افرادی که اجتماعی فاصله است که باید برای همه به بررسی گسترش این ویروس مرگبار است.

به گفته برخی از شاهدان عینی و یک ادعا ویدیو گردش در رسانه های اجتماعی تعداد زیادی از مردم بر روی دو چرخ و در اتومبیل در زمان از یک رالی که از طریق Rajwada منطقه ایندور در روز یکشنبه.

شرکت کنندگان در انجام این پرچم ملی زنگ زد زنگ و ضرب و شتم فولاد صفحات برای بیان قدردانی نسبت به سلامت کارگران و پلیس و دیگر افراد درگیر در مبارزه با کروناویروس در طول این مهم دوره است.

حتی پلیس آماده شد برای این عجله ناگهانی از مردم, اما آنها بلافاصله چرخش به اقدام و خواسته کسانی که شرکت در این تجمع به بازگشت به خانه های خود را در حالی که اطلاع رسانی آنها که برگزاری تجمعات می تواند فاجعه آمیز برای سلامت خود برخی از شاهدان عینی گفت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>