حرکت مراسم تجلیل از نیک کردرو به اشتراک گذاشته شده توسط Lin-مانوئل میراندا بن استیلر و ویولا دیویس

نیک کردرو در ژانویه 15 سال 2020 در هالیوود کالیفرنیا. Vivien Killilea/Getty Images for Rock of Ages هالیوود

نیک کردرو به تونی-نامزد دریافت جایزه موسیقی تئاتر بازیگر و نوازنده ساخته شده است که عناوین این بهار با توجه به نبرد او با رمان coronavirus گذشت این جمعه در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس. در طول کردرو را ماه-طولانی بستری خود مصیبت بود مستند در Instagram توسط همسرش, مربی بدنسازی و سابق برادوی بازیگر آماندا Kloots. Kloots راه اندازی چند رسانه های اجتماعی طرح تا بر طبل حمایت کردرو و اخبار از مرگ او همچنین در دیدار با ابراز غم و اندوه از انواع مجری مشهور دوستان از جمله زاک Braff, Lin-مانوئل میراندا و برنادت پیترز.

Braff که co-ستاره دار با کردرو مشترک خود را در برادوی تولید Bullets Over Broadwayشده بود میزبانی Kloots و پسرش الویس در مهمانخانه طول مدت کردرو بیمارستان بماند. “من صادقانه هرگز شناخته شده مهربانتر فرد” Braff نوشت: در یک Instagram post تجلیل کردرو. “اما Covid نمی مراقبت در مورد خلوص روح خود را و یا خوبی را در قلب خود را. آخرین چیزی که او تا کنون پیامک من بود به نگاه کردن برای همسر و یک پسر ساله, الویس. من قول می دهم که جهان آنها را می خواهید هرگز برای هر چیزی. من احساس فوق العاده سپاسگزار من به نیک کردرو وارد زندگی من است.”

“ویرانگر” Lin-مانوئل میراندا در توییتر نوشت در واکنش به اخبار. “چه ضرر چه نور است. تمام قلب را با آماندا و خانواده اش امشب.” به طور مشابه, برادوی, مجری و بازیگر, Josh Gad ابراز غم و اندوه خود را در توییتر بدین ترتیب: “قلب من شکسته است. من احساس بیمار. همراه با کل برادوی جامعه و کل جهان, من سوگواری از دست دادن باور نکردنی نیک کردرو و ارسال صمیم من عشق و نماز به @amandaklootsالویس و و تمام اعضای خانواده است. RIP نیک.”

حتی هالیوود سنگین وزن ها مانند ویولا دیویس و بن استیلر chimed در ارائه تسلیت خود نشان می دهد چقدر از نزدیک هنرمندان از همه نوع پرداخت شد توجه به کردرو وضعیت. این ممکن است یک دست ساخته شده است که سرفصل اما با توجه به آمریکایی دولت فدرال را تکه تکه پاسخ به همه گیر آن متاسفانه آشنا فاجعه بازی کردن برای بسیاری از خانواده ها در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>