نقل مکان کرد و با فیلم کرالا مرد نجات 14 دانش آموزان هندی گیر در رم بدون غذا

“ما تا به حال هیچ جایی برای رفتن به دلیل مستند وضعیت. من نمی دانم چه کسی گفت EUnnathi گروه درباره ما, اما آنها مانند فرشتگان به ما. من مدیون خیلی به Shyam.” #CoronaWarriors #احترام

در حال حاضر ما در ایتالیا. ما رزرو بلیط به کرالا و ما رسیده را بررسی کنید-در اما دولت ایتالیا است گفت که دولت هند. نه اجازه هر کسی که در داخل کشور در حال حاضر است. ما داریم به کجا قرار است برود ؟ . . . آنها باید به ما اطلاع قبلی. وجود دارد زنان باردار و کودکان با ما و در حال حاضر ما هیچ جایی برای رفتن. . . . آن را مانند ما در برزخ.”

از این بهتر, صفحه اصلی

Dr کل Satyajith دریافت این ویدئو به درخواست تجدید نظر از یک گروه از دانش آموزان در صبح روز 10 مارس. این دانشجویان گرفتار شده بودند در فرودگاه رم شدند و نه مجاز به بازگشت به هند بدون COVID-19 منفی گواهینامه. Dr کل بنیانگذار کرالا-سازمان غیردولتی مستقر EUnnathi در حال حاضر می دانستند که ایتالیا تحت مستند با توجه به هزاران COVID-19 موارد مثبت گزارش روزانه از 1 مارس.

او فورا فرستاده این فیلم به Shyam Kurup یک معمار دریایی از Alappuzha. Shyam شده بود فعال داوطلب برای ماموریت های امداد در زلزله نپال (2015) و همچنین سیل در چنای و کرالا (2018). Dr کل تا به حال احساس که او نمی خواهد درنگ به کمک دانش آموزان و مطمئنا به اندازه کافی هر دو آنها را به کار بلافاصله.

برای هفت روز اواز یا موسیقی دو نفری مشغول به کار خستگی ناپذیر به ارائه ملزومات به دانش آموزان گیر در رم فرودگاه آورده و 14 از آنها در بازگشت به خانه با پرداخت برای بلیط پرواز.

امدادگران از کرالا:

kerala italy students rescue covid-19
(L) Shyam Kurup و (R) Dr کل ، تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Shyam Kurup.

در ماه مارس محدودیت های خاص و مقررات بودند به محل قرار داده برای مردم پرواز به هند از بسیار تحت تاثیر قرار جاهایی مثل ایتالیا. مثلا همه موجود ویزا (به جز دیپلماتیک رسمی و بین المللی سازمان کارکنان) و سفر بدون روادید تسهیلات اعطا شده به شهروندان در خارج از کشور از هند (OCI) متوقف شد از 13 مارس. کسانی که به سفر چند روز قبل از این قانون اجرا می شد تا به حال به انجام COVID-19 منفی گواهینامه. بیش از 200 سرخپوستان گیر در رم داده بود و خود نمونه بودند اما در عین حال برای دریافت نتایج.

Mounika Midasala یکی از مسافران سرگردان در ایتالیا می گوید بهتر است هند (TBI)”در 10 مارس, من و بیش از 80 نفر گیر در فرودگاه رم به دلیل هوایی هند نمی خواهد اجازه می دهد تا ما را به سفر بدون منفی گواهینامه. پرواز بود و در حال حاضر با تاخیر 12 ساعت. پدر و مادر ما تماس بسیاری از افراد با نفوذ. اما بدون استفاده است. ما شروع به ساخت فیلم ها و ارسال آنها را بر روی رسانه های اجتماعی در توضیح وضعیت ما.”

در زیر فایل های صوتی از Saidas Sivadasan یکی دیگر از دانشجویان صحبت کردن در مورد این حادثه در ایتالیا.


در روز زیر Dr کل و Shyam تا به حال مونتاژ یک تیم از داوطلبان که می تواند کمک به تخلیه دانش آموزان گیر در رم. این تیم شامل کمپین طراحان و مشاوران هماهنگ و مربیان جمع آوری اعانه و داوطلبان از جهان Malayalee فدراسیون (WMF).

بنیاد ویکیمدیا که مقر آن در وین است و شاخه های آن در 120 کشور جهان است. این حمایت بسیار مهم بود که در کار زمین در رم که در آن Shyam تیم نمی تواند در رسیدن به جسمی.

kerala italy students rescue covid-19
دانشجويان گیر در رم. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mounika Midasala.

“ما موفق به رسیدن به چند دانش آموزان در فرودگاه و افزود: همه آنها را در یک مشترک گروه واتساپ. دانش آموزان در گیر شد در فرودگاه به مدت چهار روز با هیچ غذایی و هیچ راهی برای بازگشت به خوابگاه خود را. آنها اجازه نداشتند بدون یک COVID-19 منفی گواهینامه, که بیمارستان ها گفت: بعد از چند روز وارد” Shyam می گوید TBI.

این دانش آموزان به طور طبیعی شدن ناامید, خسته, خشمگین, در, احساس درماندگی. “ما تماس سفارت هند در رم. آنها می خواستند ما را به بازگشت به محل اقامت. اما ما تا به حال هیچ جایی برای رفتن به دلیل مستند وضعیت. در عوض ما خواسته سفارت برای پیدا کردن محل اقامت ما اما که کار نمی کند یا نه. من نمی دانم چه کسی گفت EUnnathi گروه درباره ما, اما آنها مانند فرشتگان به ما. من مدیون خیلی به Shyam,” Mounika سهام.

از این بهتر, صفحه اصلی

توسط روز بعد Shyam و Dr کل تیم ارسال SOS ایمیل به وزارت دولت در امور خارجی کرالا. آنها دریافت پاسخ سریع اطمینان از این موضوع بود که به در نگاه کرد.

سریع تخلیه:

اقدام به سرعت به دست آوردن حد کشش ممکن Shyam ارسال درخواست به مقامات دولتی در Facebook دیوار به اقدامات فوری در نجات این دانش آموزان است.

در 15 مارس, Shyam دریافت به روز رسانی که یکی در میان رشته مردم شد یک بانوی باردار از بنگالور که درد شدید است. Akshita, (تغییر نام) در سه ماهه اول بارداری. Shyam دیگر ارسال تصویری جذاب برای کمک به این زمان برچسب زدن کارناتاکا دولت بیش از حد. به زودی به اندازه کافی وزیران و سایر شخصیت های با نفوذ بودند به tweeting فیلم های خود را در تلاش برای ایجاد دولت آگاه از وضعیت.

در ضمن این تیم شروع به کار در پرداختن به مشکل دوم – که از ارائه غذا به دانشجویان رشته. از آنجا که سفارت هند در ایتالیا بود و در عین حال به ترتیب برای غذا و محل اقامت داوطلبان از WMF کردم به کار.

دیپاک Dasari یکی دیگر از دانشجویان سهام “ما گیر شد در فرودگاه به مدت دو روز بدون غذا و سرپناه. تنها در روز سوم در فرودگاه ما دریافت غذا از رستوران و محل اقامت از سفارت . . . Shyam تماس با ما از آبی نگهداری می شوند اما ما در مورد به روز رسانی درست زمانی که ما احساس نا امید کننده است.”

در باطن Shyam و Dr کل در حال حاضر اضافه شده چند تن از افراد با نفوذ و کارکنان رسانه به دانشجويان گروه واتساپ. در ضمن هوایی هند پرواز رسیده ایتالیا به تخلیه رشته سرخپوستان. اما متاسفانه پرواز برنامه ریزی شده بود تنها برای میلان. دانش آموزان در رم هنوز هم زندگی می کردند با عدم قطعیت است.

در نهایت یک خانه پرواز:

kerala italy students rescue covid-19
دانش آموزان در اتیوپی. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mounika Midasala.

“حقیقت گفته شود ما نیز نه به نفع تخلیه کل بسیاری بدون تایید که همه آنها COVID-19 منفی است. اما ما تا به حال به سریع عمل می کنند. از کل گروه گیر در رم 20 تا به حال به اندازه کافی منابع برای کتاب یک شرکت هواپیمایی که هنوز عامل به هند است. آنها در زمان این فرصت و پرواز برگشت. این افراد با منابع محدود است که درد و رنج” Shyam می گوید TBI.

16 مارس Shyam و دیگر اعضای تیم پیدا کرده بود در مورد یک اتیوپی صدای هواپیمایی که می تواند دانش آموزان را از رم به آدیس آبابا (اتیوپی سرمایه) و از آنجا به بمبئی. آنها آگاهانه دانشجویان در این مورد و از آنها خواست برای کمک به همان اندازه به عنوان آنها می توانند. هر بلیط در مورد هزینه تومان 68,000. کل مبلغ 13 دانش آموزان و Akshita آمد به بیش از 950,000 تومان. Shyam می تواند استطاعت به حمایت از چهار بلیط.

دکتر توماس که کار می کرد برای عملیات امداد و نجات به کمک Rs 3.75 لاخ. هر کس دیگری در این تیم تن به تن تا آنجا که آنها می تواند و خرید بلیط هواپیما اتیوپی است که در زمان خاموش از رم فرودگاه در 17 مارس.

از 200 نفر رشته در رم 20 رزرو پرواز جدید. چهارده تخلیه شدند توسط Shyam Dr کل و تیم فوق العاده. دانشجویان باقی مانده بودند و در نهایت تخلیه توسط یک هوایی هند پرواز در 22 مارس.

وجود دارد بسیاری از بازیکنان در این عملیات امداد و نجات. Shyam و Dr کل ایستادگی کردن برای خود را فعال تلاش در تنظیم چرخ در حال حرکت است. کریشنا تجا یک افسر IAS که مشغول به کار با Shyam در کرالا سیل خوشحال بود به اظهار نظر در مورد تلاش های خود را. “من می توانم توصیف او را به عنوان پر انرژی و همدلانه است. در هر کجا وجود دارد باید, او باعث می شود مطمئن شوید که خدمات خود را در دسترس هستند.”

اما ما همچنین می خواهم به برجسته کردن نقش ساخته شده توسط دکتر توماس و دانش آموزان خود را که حاکی از انعطاف پذیری در یک وضعیت پر از تردید و وحشت. این تخلیه دانش آموزان تحت صفحه اصلی قرنطینه که از هم اکنون و تا کنون نشده نشان داده شده است هر گونه علائم COVID-19. نتایج خود را از بیمارستان آمد و همه آنها منفی است.


همچنین بخوانید: بنگالور ابتکار ارائه سبزیجات تازه به طور مستقیم از مزارع به 700+ خانواده


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

از این بهتر, صفحه اصلی

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>