منتقل شده پاریس را مبارزه بمبی گراد سبب 3000+ کشاورزان با سرمایه گذاری منحصر به فرد

“رشد من تجربه مبارزه از نزدیک. من تا به حال به پابرهنه راه رفتن برای 5 متر برای رسیدن به این روستا مدرسه اغلب تماشای کشاورزان زحمتکش در این زمینه در راه است.” #FarmersFirst

ثانیهبیمار از کشاورزی خانوادگی در روستای کوچک Manoli در راجستان آنو مینا رشد کرد تا به تماشای مبارزات روستایی کشتکار از محله های نزدیک. گذشته از عدم دسترسی پیشرفته کشاورزی زیرساخت های مقیاس کوچک ایجاد کرد کشاورزان نیز دست و پنجه نرم با تامین مناسب قیمت گذاری محصولات خود را.

“(به عنوان فرزند) من استفاده می شود به دیدن پدر بزرگ من در مواجهه با مشکلات خود را به فروش تولید – پیدا کردن Mandisجستجو برای خریداران پرداخت و بیشتر برای گرفتن یک قیمت خوب برای برداشت محصول. بنابراین من تصمیم به کار بر روی این مشکل برای پدر بزرگ من و بسیاری از کشاورزان که تغذیه جهان” سهام آنو, مینا یک بمبی-دهلی فارغ التحصیل که از آغاز کشت-شرکت فناوری ‘AgroWave که پل فاصله بین کنترل از راه دور کشاورزان و بخش های مصرف کننده.

آنو مینا با AgroWave برنامه

دوران کودکی پر از مبارزات

در گفتگو با بهتر هند, Anu مینا سهام مورد مبارزات او در دوران کودکی است که سوخت ایده برای راه اندازی است که در حال حاضر کمک به صدها نفر از کشاورزان در مقیاس کوچک در شمال هند است.

“رشد من تجربه مبارزه از نزدیک. من تا به حال به پابرهنه راه رفتن برای 5 متر برای رسیدن به این روستا مدرسه اغلب تماشای کشاورزان زحمتکش در این زمینه در راه من” سهام Anu.

علمی درخشش باعث شد او به دنبال او به همراه دو علم از این شهر کوچک سوائی مادھوپر قبل از او ترک خورده بمبی کنکور.

اولیه روز در بمبی-دهلی نو شد سرند با موانع. زبان ثابت به یک مشکل برای او در ارتباط و آموزش با توجه به پس زمینه خود را در یک هندی محيط مدرسه است. او را تحت تاثیر قرار عملکرد تحصیلی و سوار او را به افسردگی است.

اما با شن و عزم آنو استقامت. او خار تا در مهارت های زبان انگلیسی و به زودی مشغول به کار سخت تر است. او به زودی شروع acing کلاس مثل قبل. پس از اتمام فارغ التحصیلی او در بیوشیمی, مهندسی, Anu شروع به کار به عنوان یک عملیات تحلیلگر در راه اندازی برخورد با تدارکات در سال 2017.

به انجام کاری برای کشاورزان

“من در آنجا مشغول به کار برای یک دوره کوتاه از زمان, اما به نوعی تجربه من وجود دارد به خاطر من از خانواده من در تلاش برای حمل و نقل و فروش محصولات خود در بازارهای بزرگتر و بهتر سود. به یاد من چقدر مشکل پدر بزرگ من را از طریق رفت به سادگی به اجاره یک تراکتور بزرگتر از کشاورزان در روستا. در همان زمان به طور منظم اخبار از خودکشی کشاورز از سراسر کشور ناراحت زیادی به من. من تصمیم گرفتم این کار من نیست فنجان چای و من تا به حال به انجام کاری برای کشاورزان” بیان Anu.

در حالی که انجام تحقیقات خود را برای راه اندازی آنو یاد گرفتیم که مشکلات خانوادگی مواجه هنگامی که هنوز هم مؤثر بیش از 50 درصد از کشاورزان در سراسر هند است. بیشتر آنها غافل از تقاضا در شهری بازار خوشه و در ادامه فروش محصولات خود را برای یک قیمت پایین در روستایی کمربند. علاوه بر فروش خود را به طور منظم ره توسط واسطه ها بی پروا که تمایل به جیب سهم بیشتری از سود است.

آنو هدف بود برای اتصال این کشاورزان به مصرف کنندگان شهری و در نتیجه از بین بردن واسطه ها در زنجیره. در یک زمان کوتاه آنو تصور ایده AgroWave آغاز شده و این شرکت در ماه مارس سال 2017 همراه با یک گروه از دوستان اختصاص داده شده از جمله Payal Jawalkar او batchmate از بمبی-دهلی نو است.

یک کشاورز درگیر با AgroWave

چگونه AgroWave توابع

با کامل زمین, پژوهش, تجزیه و تحلیل و مداخله از تکنولوژی این شرکت تلاش می کند به بهینه سازی کشاورزی عرضه برای همکاری کشاورزان و همچنین کمک می کند تا برای تضمین بهترین قیمت را برای خود برداشت.

آنو به اطلاع “ما در حال ایجاد یک Farm2Market تحرک زنجیره تامین از طریق یکپارچه از شبکه تلفن همراه وانت ایستگاه نمایندگان مجلس(s) با استفاده از داده های مبتنی بر فن آوری مانند مسیر هوشمند, نقشه برداری, پیش بینی قیمت موتور و عرضه و تقاضا نقشه برداری.”

“ما خرید میوه و سبزیجات از طریق نمایندگان مجلس(س) از مزرعه گیتس و فروش از تولید به رسانه های خرده فروشی در مترو شهرستانها و کسب و کارهای دیگر” او ساده.

در هر روز شرایط AgroWave کمک می کند تا کشاورز همه چیز را برنامه ریزی – اعم از سریع ترین و ارزان ترین مسیر حمل و نقل به قیمت دقیق پیش بینی و در نهایت رسیدن به مشتری است. از درآمد بالاتر برای گیاهان و بتها ا کشاورزان در سوائی مادھوپر به قیمت بیشتر برای cauliflowers در سراسر مزارع آگرا AgroWave موفق شده است برای آوردن لبخند به بسیاری از خانواده ها.

“ما کشاورزان که خوشحال به همکاری با ما به عنوان ما آنها را به پرداخت فوری می گوید:” آنو برجسته بسیار عالی دیگر از جنبه های AgroWave.

زنگ در افزایش سود برای کشاورزان کوچک

AgroWave شروع با فقط 15 کشاورزان در پلول, Haryana. در حال حاضر خود را کشاورز تعداد غرفه در بیش از 3000 در سراسر Haryana, Uttar Pradesh, Rajasthan, Punjab و, Madhya Pradesh.

مانند Narayan سینگ که دارای 3 هکتار مزرعه ارگانیک در Khandoli آگرا جایی که او رشد می کند فصلی سبزیجات مانند سیب زمینی و گل کلم و فلفل و کدو و هندوانه و بامیه. او شده است با همکاری AgroWave برای یک سال گذشته پس از خود را در این زمینه اجرایی او را دعوت پردازنده با خرید تمام گل کلم. فروش خود را تنها در زمان رشد کرده است.

“قبل از آن من تا به حال به سفر به Mandis در شهر به فروش سبزیجات. گاهی اوقات حمل و نقل را تا دو روز. نه تنها آن را خسته کننده و اتلاف وقت, اما, نیز وجود دارد که اختلاف قیمت اغلب در عمده فروشی فروشندگان. از طریق AgroWave در حال حاضر من می توانید حمل و نقل کل تولید در یک بروید در نتیجه صرفه جویی در مقدار زیادی در هزینه های حمل و نقل. من هم حداقل 2-3 تومان اضافی به ازای هر کیلوگرم برای من سبزیجات که طبیعی مندی نرخ سهام Narayan.

این AgroWave تیم


او اضافه می کند که بسیاری از همسایه کشاورزان شروع به کار با AgroWave زیر عنوان مثال است.

آنو ادعا می کند که آنها باید جدولها افزایش به طور متوسط 10-15 درصد سود برای کشاورزان آنها شروع به کار با. ثابت خود پایه مشتری شامل رسانه های خرده فروشی, محیط های اغذیه فروشی, خدمات مواد غذایی و رستوران ها در دهلی شورای ملی مقاومت و دیگر شهرهای شمالی هند است.

او پیش بینی برای راه اندازی AgroWave به عنوان یک پیشگام در مزرعه-به-بخش کسب و کار هند. این شرکت همچنین قصد دارد تا یک tie-up با دولت به زودی به مجلل خود را طرح و در نتیجه کمک بیشتر کشاورزان است.

‘به ساخت پایدار زنجیره تامین از میوه ها و سبزیجات!’ – بار خوانده شده AgroWave شعار. و درست به چشم انداز خود را آنو مینا منحصر به فرد راه اندازی است که واقعا توانمند سازی اغلب نادیده گرفته شده در بخش کشاورزی این کشور است.


همچنین بخوانید: “ما کسب درآمد بیشتر در حال حاضر’: زن و شوهر واریز انگلستان شغل برای کشاورزی ارگانیک در روستای مادری


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>