شش-ساله مورد حمله قرار گرفت توسط یک 160 پوند شیر کوه در کالیفرنیا طبیعت, پارک, ABC اخبار گزارش. خوشبختانه یک فرد بالغ مبارزه گربه با مشت آن را در دنده و قادر به فرار با جراحات جزئی.

رانچو سن آنتونیو شهرستان پارک ها و فضای باز حفظ در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, طبیعی منطقه محبوب با کوهنوردان و دیگر بازدید کنندگان است. و در آنجا بود که در اوایل صبح روز یکشنبه یک دختر جوان و پدر و مادر او به همراه گروهی از دیگر بزرگسالان و کودکان راه رفتن بودند وقتی که یک شیر کوه شروع به پریدن کرد از بوته و با حمله به دختر کوچک.

“آن را از بوته آمد و درست در مورد زمانی که آن را برداشت نگه دارید از دختر و یک فرد بزرگسال را تحت فشار قرار دادند mountain lion و آن را زد” گفت: MidPeninsula فضای باز منطقه ای منطقه رنجر براد پنینگتون.

به طور خاص یکی از بزرگسالان — روشن نیست که منگنه حیوانات در آن دنده موجب ترس آن را خاموش.

یک پارک رنجر به کمک و درمان او را برای جراحات جزئی قبل از او پدر و مادر او را به بیمارستان. با توجه به گزارش های مختلف رنج می برد او جزئی puncture wounds به او نداده است. او انتظار می رود تا بهبودی کامل.

a sign welcomes visitors to the rancho san antonio nature park
  Runner1928 / Wikimedia Commons (CC BY-SA 3.0)

صدها نفر از بازدید کنندگان در پارک که بعد اما متاسفانه از آن زمان شده است تا اطلاع ثانوی بسته در حالی که مقامات سعی کنید برای پیدا کردن حیوانات است.

“ما جمع کردن گربه و قرار دادن آن در دام پس از آن به آن آمده است. اما قبل از آن ما را در نمونه DNA از آن را بنابراین ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که درست و گربه” گفت: Cpt. تاد Tognazzini با وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش است. مقامات DNA از هر دو گربه و قربانی که با آنها می توانید مقایسه نتایج به منظور تایید یک مسابقه است.

Tognazzini نمی گویند چه اتفاقی خواهد افتاد به گربه پس از آن به دام افتاده است و شناسایی اما روشن بود که نمی شود آن را در سمت چپ در پارک.

در همین حال ساکنان منطقه اطراف پارک بگویید سان فرانسیسکو KGO-TV که آنها می دانند که شیر کوه پرسه زدن در فضاهای وحشی در نزدیکی خانه های خود را, اما آنها بر این باورند که حیوانات به طور کلی اجتناب از انسان است.

“وجود دارد mountain lions که تعجب می کنم که در اینجا یک بار در در حالی که. معمولا در تاریکی و در طول روز گفت:” ساکن کوپرتینو ساناز Horng.

مقامات می گویند که کوه شیرها را به طور کلی آن را یک نقطه برای جلوگیری از مناطق که در آن انسان ها و فرار خواهد کرد اگر آنها در یک نقطه و یا بیشتر. در این نمونه نادر که یک شیر کوه نیست, فرار, سعی کنید خودتان را به نظر می رسد به عنوان بزرگ و پر سر و صدا که ممکن است و به آرامی به عقب و دور — روشن نکنید و اجرا کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net