مادر می دهد تولد در خیابان خارج از بیمارستان پس از پیدا کردن درب قفل شده است

سارا رز و دیوید پاتریک می دانستم که آنها خواهد بود با داشتن یک نوزاد تحت شرایط غیر معمول با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. اما آنها فکر نمی کنم آنها می خواهم که آن را در خیابان خارج از بیمارستان این هفته گذشته است که آنچه در نهایت اتفاق می افتد. لویی بر اساس جفت وارد بیمارستان که سارا شروع به رفتن به کار, اما آنها دریافتند که درب قفل شده است و با توجه به امروز.

روز جمعه در یک مصاحبه تلفنی دیوید به یاد می آورد دلخراش وضعیت. سارا شروع به احساس درد زایمان در نیمه شب یک هفته قبل از او انتظار می رود با توجه به تاریخ. او بیدار شد و آنها را مصمم آن زمان برای رفتن به بیمارستان است. آنها به سمت چپ خود و دیگر فرزندان با پدربزرگ و مادربزرگ خود و رهبری را به سرعت به باپتیست سلامت لویی.

این جفت ارز آماده شد هر یک با پوشیدن یک ماسک صورت. اما آنها شگفت زده برای پیدا کردن که در بیمارستان درب قفل شده بودند.

“برای اولین بار درب را باز کرد. مجموعه دوم قفل شد” دیوید گفت: از مبارزه خود برای رسیدن به کار و تحویل واحد.

آنها به شدت تلاش ورودی دیگر اما آن را بیش از حد قفل شده بود. در این نقطه سارا آب بود را شکست و همه چیز به سرعت در حال پیشرفت بود.

“من به همسرم” ما فقط نیاز به بازگشت به ماشین و رفتن به اتاق اورژانس چون ما می دانیم که آنها می تواند باز,'” دیوید گفت.

اما قبل از آنها می تواند سارا تا به حال سقوط به زمین است.

“او نشسته و سپس میسازد پایین در موقعیت جنین در خیابان” دیوید گفت: همسرش.

او به نام 911 و گفته شد یک آمبولانس است که فرستاده شده و به آنها کمک کند اما آن را نمی در زمان می رسند و آن را به سرعت روشن شد که دیوید خواهد بود ارائه پسرش را در خود دارد. وحشت زده خود را فریاد او گوش به توصیه این dispatcher به او کمک کرد و او به هنگام تولد. کار خود پیشرفت به سرعت در حال.

گفت: “من به dispatcher” من ببینید من سر پسر.’ در 5 یا 10 ثانیه بقیه بدن خود را ورقه مانند ماهی خیس,” او گفت:.

سارا در زمان او ماسک کردن و آن را به او داد که پس از آن استفاده از آن را به کراوات بند ناف. خوشبختانه هر دو او و نوزاد پسر آنها به نام ناوی سالم هستند.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده coronavirus کاملا تغییر کرده است راه مادران باردار در سراسر کشور در حال زایمان با توجه به جدید بیمارستان مقررات ایمنی. به عنوان یک نتیجه بسیاری از مادران در حال تصمیم گیری را به هنگام تولد از خانه به طوری که آنها می توانید عزیزان در سمت خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>