مادر و دختر خاطرات ‘آنچه ما انجام’ می پرسد خوانندگان به قضاوت

آنچه ما انجام توسط مایا Shanbhag Lang. Penguin Random House

Mayudiمن می خواهم به شما بگویم یک داستان می گوید:” مایا Shanbhag Lang مادر در ابتدای نویسنده خاطرات آنچه که ما انجام. Lang اخیرا با توجه به تولد برای دختر, زو و او را برای زندگی در سیاتل که در آن مادر خود را سخاوتمندانه برای آمدن به بازدید از سواحل شرق. داستان مادر او می گوید در مورد یک زن در رودخانه نگه داشتن فرزند خود را در آغوش او تلاش مانند بسیاری از مادران به غرق. در پایان او چهره تقریبا غیر ممکن است تصمیم: او باید انتخاب کنید که آیا برای نجات خودش و یا او را نجات دهد ،

به زبان و به عنوان خواننده, پاسخ خود مشهود است. در جامعه ای که در آن سقط جنین محدود مادران خجالت بدون توجه به آنچه آنها انجام می دهند و زنان به طور کلی انتظار می رود را بی وقفه وجود دارد تنها می تواند یک پاسخ و زبان آن را می داند. “مادر” او می گوید. “بدیهی است که او فداکاری خودش. که چگونه تمام این داستان ها بروید.”

همچنین نگاه کنید به: ‘شکست’ بلند پروازانه چند راوی حساب هیروشیما بازمانده زندگی

اما این یکی ظاهرا. این یکی متفاوت است. لنگ را به اشتراک بگذارند چه کاری در نهایت می کند به جای امید بستن به می گویند که هر چه او بخواهد “ما باید قضاوت نکن… ما نمی دانیم وزن زنان دیگر بار.”

این یک چیز خوب است او هشدار داد ما در اوایل چرا که به عنوان داستان می رود در قضاوت زن در رودخانه می شود به طور فزاینده ای گزینه وسوسه انگیز. به عنوان مادری را ثابت می کند و حتی سخت تر از نویسنده برای سودا و به عنوان daughterhood ثابت می کند حتی سخت تر از آن Lang تصمیم گیری کند که قرض خود را به انتقاد—تا زمانی که یکی متوجه عدم امکان موقعیت که در آن او قرار داده شده است. گاهی فقط وجود دارد و نه چنین چیزی به عنوان یک پاسخ درست است.

در سراسر کتاب وجود دارد ثابت قطع ارتباط بین چگونه Lang احساس می کند و چگونه او فکر می کند او قرار است به احساس مبتنی بر اجتماعی مامان شرمندگی و تحت اللفظی بشود از خود او ، به عنوان اگر آن را به اندازه کافی بد نیست زمانی که پرستار به او می گوید که او تا به حال تحویل آسان نیست و نیاز به استراحت و یا زمانی که مردم از او بپرسید اگر او را عصبی اما نه او راوی را قرار می دهد مقدار زیادی از فشار بر او ،

یک مهاجر که به کودکان در حالی که در دانشکده پزشکی Lang مادر باعث می شود او احساس ناکافی به عنوان یک پدر و مادر محبوب ، regaling او را با قصه های چه آسان او مادری. “شما و برادر خود را از طریق خواب شب” Lang مادر به او می گوید. تولد “نمی صدمه دیده است,” او می افزاید. نویسنده بازتاب “من هرگز او را دیدم دو با بیش از گرفتگی های قاعدگی هرگز حتی شنیده ام او را عبور گاز” ابراز نظر او از مادرش به عنوان کامل فداکارانه زن او هرگز نمی تواند. آنچه نویسنده را بعد از پیدا کردن است که مادر او پس از غوطه ور در یک رودخانه از خود او ساخته شده است که تصمیم گیری برای که او نیز نمی خواهید به در نظر گرفته شود.

آنچه ما انجام شده است گفت: در جملات کوتاه و زمان حال افعال ساخت برای تقریبا سبک روزنامه نگاری که خود را وام به لنگ درونگرا تن. اما گاهی اوقات مانند زمانی که نویسنده می نویسد: در مورد افسردگی این کتاب به نظر می رسد به از دست دادن آهنگ از آن موضوع و درون گرایی می دهد راه را برای این نوع از زبان معمولا در بر داشت در کتاب خود کمک. همچنین قابل توجه است که اکثر فصل تنها در مورد یک زن و شوهر از صفحات طولانی و در حالی که است که باعث می شود برای سریعتر تجربه خواندن آن گاهی اوقات مانع از نویسنده از تعمیق امتیاز خود را به او. اما یک کتاب با چنین شجاع پیام قطعا سزاوار ستایش, اگر تنها برای گفتن چیزی که بسیاری را پیدا دافعه—”زن را انتخاب خودش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>