آیا حیوان خانگی خود را بهتر است یک بار پوست خود را می آید در تماس مستقیم با آن و یا آن را شسته پایین تخلیه یک کف پاک کننده باید امن و نمی آمد با یک لیست طولانی از هشدار.

Oتو homecare پاک کننده ها به خصوص کف پاک کننده هستند لادن با مواد شیمیایی سمی. ما در حال ساخت و آن را; همه شما باید انجام دهید این است که نگاهی به مواد تشکیل دهنده بر روی برچسب محصول خود را و شما می دانید.

به ساده کردن همه چیز ما لیست تمام پتانسیل شیمیایی است که این پاک کننده ها ممکن است شامل. اگر شما پیدا کردن یک یا بیشتر از کسانی که بر روی برچسب می دانم که آنها سمی فراتر از تخیل. بسیاری از این مواد شیمیایی گسترده اثرات آن بر سلامتی ما (بچه ها و حیوانات خانگی هستند بیشتر در معرض ابتلا به عوارض) و این سیاره به طور کلی.

بنابراین در اینجا شما بروید; برخی از مواد شیمیایی به نگاه کردن به در به طور منظم پاک کننده های کف عبارتند از:

1. سدیم لوریل سولفات (SLS) و سدیم لوریل اتر سولفات (SLES)

هر دو SLS و SLES مواد شوینده هستند که تهدیدی جدی برای سلامت ما است. در تماس مستقیم آنها می تواند آسیب چشم به خصوص در کودکان است. آنها همچنین دارای پتانسیل آسیب به پوست باعث سوختگی و یا منجر به خشک و خارش دار و پوسته پوسته شدن پوست است. به همین دلیل است که شما پیدا کردن نمادها بر روی آنها درخواست شما را به شستن دست های خود را به طور کامل اگر شما با استفاده از این پاک کننده با دست خالی.

2. فتالات

این اساسا یک اصطلاح علمی برای ‘عطر’ استفاده uninhibitedly در محصولات تمیز کردن. فتالات مشکوک غدد درون ریز disrupters مرتبط با آسم باروری (از جمله کاهش تعداد اسپرم در مردان) و اختلالات رشد و نمو.

3. MEA (monoethanalomine) DEA (diethanolamine), چای (تری اتانول آمین)

این همه هورمون اخلال در مواد شیمیایی است که باعث سرطان نیترات. آنها همچنین پوست چشم و مواد محرک تنفسی.

4. Sulphates و فسفات

در حالی که سابق شناخته شده است به علت ناراحتی در ریه ها دومی شدید مسئول آلوده شدن آب بدن و گرسنه زندگی دریایی از اکسیژن است.

حالا که شما می دانید چه این مواد شیمیایی هستند و چگونه خطرناک می توان آنها را انتخاب کنید از طبیعی و ارگانیک و پایدار از گزینه های. نگاه هیچ بیشتر از Karnival را بهتر خانه کف پاک کننده.

هنگامی که شما با استفاده از آن به mop طبقه خود را, شما می توانید آب گیاهان خود را با آن است. این که چگونه امن است!

the better home

ساخته شده از طبیعی و غیر سمی و زیست تخریب پذیر و سازگار با محیط زیست مواد تشکیل دهنده آن را نیز غیر-میکروارگانیسم های بیماری زا به طور طبیعی مشتق شده آنیونی و غیر یونی سورفكتانت و فرآوری روغن های ضروری است.

که در آن است! آن را دریافت نمی کند شفاف تر از آن است!

اگر شما تعجب کنید که چگونه موثر است در واقع تمیز کردن–به حرف ما را–آن را پاک مثل یک رویا! از کفش کثیف علائم به خرده های مواد غذایی و گرد و غبار به حیوان خز.

آن به طور طبیعی مشتق شده سورفاکتانت هم بزنید تا فعالیت در این سطح برای کمک به تله خاک و دوده و به طور موثر از بین بردن آنها. علاوه بر این خوب میکروب در آنها خوردن ماده آلی برای حذف بو و نه فقط آن را پوشش میدهد.

و در نهایت پساب تولید شده تنزل به ساده و خوش خیم اجزای نما هیچ تهدیدی برای ما آب بدن.

چه تر است, شما نیاز دارید فقط یک کمی اندکی (10 میلی لیتر یا 2 capfuls به دقیق) از این مایع را در 1 لیتر آب است. که به معنی 500 میلی لیتر بطری شما خوب 1.5 ماه.

بعلاوه بطری در می آید که قابل استفاده مجدد. که بدان معنی است که شما دوباره پر کردن کیسه (که می توان برای بازیافت) که شما می توانید نگه دارید در حال تخلیه به بطری تا پایان زمان.


همچنین بخوانید: فکر می کنم سخت اسیدهای بهترین برای توالت لکه ها? اینجا چرا باکتری ها بهتر است!


حالا که شما می دانید و باید یک جایگزین فقط با یک کلیک دور آنچه را که شما انتخاب می کنید ؟ به ما می گویند انتخاب کنید چه چیزی برای شما خوب است. و سیاره بهره مند خواهد شد به صورت خودکار.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im