جدید صبح مشورت نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان به احتمال زیاد به رای برنی ساندرز پس از آیووا قفقاز که پر شد با اشتباهات و تاخیر در اجرای نتایج.

از 52 درصد از پاسخ دهندگان گفت که آنها متمایل به سمت حمایت ساندرز زیر آیووا قفقاز, نیوزویک گزارش می دهد که 29 درصد گفته بودند “خیلی بیشتر احتمال دارد” و 23 درصد گفته بودند”تا حدودی بیشتر احتمال دارد.”

از 38 درصد از هواداران که گفته بودند احتمال بیشتری برای بازگشت پیت Buttigieg پس از آیووا قفقاز فقط 14 درصد گفت: آنها از “احتمال بیشتری” برای انجام این کار.

جای تعجب جو بایدن که در نظرسنجی پایین تر از Buttigieg در آیووا دیدم بیشتر شور و شوق با 48 درصد از پاسخ دهندگان گفت که آنها با احتمال بیشتری به حمایت از او پس از قفقاز.

به طور کلی نتایج ساندرز در آمد اول با 25 درصد پشتیبانی و بایدن در دوم با 24 درصد است. در سوم شد مایکل بلومبرگ با 15 درصد حمایت و در چهارم Buttigieg با 12 درصد است.

“سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg از ایندیانا و سن. برنی ساندرز (I-Vt.) در حال دیدن ملی خود را به بازارهای سهام در پی روز دوشنبه آیووا قفقاز به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن خونریزی حمایت از ترک او و ساندرز به طور موثر گره خورده است برای جلو دونده وضعیت” صبح مشورت گزارش می خواند.

نتایج آیووا قفقاز بودند بنابراین مشکل است که آسوشیتد پرس گفت: آن را نمی تواند اعلام کند برنده است. در حالی که Buttigieg اعلام پیروزی قبل از انتشار رسمی نتایج ساندرز اعلام پیروزی پس از آزادی از 97 درصد از داده ها و با اشاره به رای مردم. همانطور که در حال حاضر انتشار داده نشان می دهد Buttigieg است که در سرب با بیشتر دولت و نمایندگان اگر چه ساندرز منجر به رای مردم.

“پس از آیووا حزب دموکرات را انتشار نتایج جدید در اواخر پنج شنبه شب, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg آگهی ایالت ورمونت برنی ساندرز توسط دو هيئت دولت معادل از 2,152 محسوب می شود. که یک حاشیه 0.09 درصد” AP گزارش شده است.

به عنوان Inquisitr گزارش مشکل اجرای نتایج منجر به کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز خواستار recanvass از نتایج. بدون در نظر گرفتن آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت پرز را تکذیب کرد درخواست و گفت که این حزب را چنین اقدامی در درخواست از ریاست جمهوری.

یک نیویورک تایمز گزارش متعدد نقص در آیووا انجمن داده ها با بیش از 100 از حوزه نتایج حاوی “داخلی متناقض” اطلاعات است. بر اساس این گزارش این تناقضات با توجه به پیچیدگی حزبی آیووا روند و هیچ شواهدی وجود ندارد که داده بود به عمد دستکاری شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net