مساجد در حیدرآباد به بازی نقش کلیدی در جنگ علیه COVID-19

حیدرآباد: مساجد در حیدرآباد خواهد نقش کلیدی در مبارزه با کروناویروس با بازی آگاهی کلیپ های صوتی در سیستم آدرس عمومی.

این تصمیم گرفته شده توسط پلیس و پس از آنها احساس کردند که نیاز به گسترش آگاهی بیشتر در اردو.

به منظور ایجاد کلیپ های صوتی و تصویری توضیح coronavirus احتیاطی مستند قوانین و اجتماعی فاصله هنجارهای پلیس کمک گرفت از علمای دینی.

دانشمندان و اشاره کرد که شخصیت کمک کرده خدمات خود را به سید Auliya حسینی Murtuza پاشا Quadri مولانا محمد خان Quadri, Maulana Ilyas Shamshi و دیگران.

مساجد در حیدرآباد به بازی کلیپ ها در سیستم آدرس عمومی

طبق اطلاعات ارائه شده توسط Mohd Tajuddin احمد اضافی DCP, Rachakonda این کلیپ در حال هدایت به مسجد آورد. این کمیته خواسته شد به بازی آنها را دو بار در روز بر روی سیستم آدرس عمومی در مسجد.

توضیح منطق پشت این رویکرد MA مجید ACP Falaknuma گفت که پلیس می خواهید برای ایجاد آگاهی در میان زنان در خانه به عنوان آنها می توانند کنترل کودکان و جوانان است.

در ضمن با یک هدف را به دولت coronavirus رایگان, Telangana دولت تمدید مستند تا 30th آوریل است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>