مسجد در دهلی نو, set on fire, bhagwa پرچم برافراشتند بر مناره

Ashok نگر: شمال شرق دهلی نو در حال جوش را از روز یکشنبه با تلفات رسیدن به 13 تا 26 Feb. رسانه های اجتماعی است که جاری شدن سیل با تصاویر خونریزی غیر نظامیان و تصاویر از سنگ pelting شلیک. به عنوان اگر تصاویر به اندازه کافی نیست یک مسجد در Ashok نگر سوخته بود را در روز سه شنبه. یک ویدئو نشان می دهد که مردان بالا رفتن از مناره و عمل بالا بردن هانومان پرچم.

Hindutva اوباش فریاد “Jai Shri Ram” رژه اطراف سوزاندن مسجد سیم گزارش شده است. مغازه ها در داخل و اطراف مسجد را مرکب از جمله کفش, مغازه را غارت کردند.

“ما سوخته پایین مزار’

Hindutva مردان بستری در به آتش کشیدن مسجد. هنگامی که”سیم‘ با نزدیک شدن به برخی از شنیدها به بحث در مورد خشونت آنها توافق کردند به صحبت اما در یک وضعیت به پنهان کردن چهره خود را از دوربین.

دهلی نو شاهد تشدید شورش و خشونت هدفمند از یکشنبه شب. این باعث شد BJP رهبر Kapil Mishra ‘حجت’ به پلیس دهلی که ضد شهروندی (متمم) قانون (CAA) معترضان و Jaffrabad و Chandbagh باید ظرف سه روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>