بیش از 60 درصد از جمهوریخواهان فاکس نیوز بینندگان فکر می کنم Coronavirus تهدید اغراق آمیز است, نظرسنجی نشان می دهد

اکثریت جمهوری خواه بینندگان فاکس نیوز بر این باورند که تهدید coronavirus اغراق آمیز است برجسته چه کارشناسان می گویند در حال رشد است حزبی شکاف در مشاهده ویروس بیماری همه گیر.

به عنوان بورسی در گزارش تازه منتشر شده از نظرسنجی از بررسی 160 و شیب معیارهای نشان می دهد که فاکس نیوز بینندگان در میان شک و تردید از تهدید COVID-19 حتی در مقایسه با جمهوری خواهان. این بررسی در خواست یک نمونه از رای دهندگان ثبت شده که آیا آنها ماندن خانه از محل کار و اینکه آیا آنها فکر رسانه ها اغراق تهدید COVID-19 نشان می دهد که جمهوری خواهان بیشتر بود شک و تردید است و در میان آن گروه فاکس نیوز بینندگان بودند به احتمال زیاد به این باور است که تهدید است پر از شکوفه.

در میان رای دهندگان جمهوری خواه که به تماشای فاکس نیوز, بیش از 60 درصد معتقد بودند که رسانه ای شد اغراق بحران های نظرسنجی ها یافت می شود.

این می آید پس از یک شماره از رادیو فردا میزبان شد برای انتقاد از اظهارات کم اهمیت جلوه دادن بحران از جمله چند که مشخص می شود آن را به عنوان یک “جعل” یا “کلاهبرداری” به معنای صدمه دیده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی است. یکی از کسانی که فاکس کسب و کار میزبان تریش ریگان گرفته شده از وبگاه اسلات پس از تماس با کروناویروس یک “اتهام کلاهبرداری” و در روز جمعه اعلام کرد که او از ترک شبکه.

این بررسی 160 و شیب معیارهای نظرسنجی اشاره کرد که فاکس نیوز یک میکروفون با یک زیر مجموعه از آمریکا در معرض خطر بالاتر از coronavirus.

“فاکس نیوز در حال رسیدن به یک منحصر به فرد آسیب پذیر مخاطبان هر دو به دلیل سن و از آنجا که مخاطبان نگرش [به سمت] coronavirus شیوع” Kevin Collins رئیس تحقیقات افسر بررسی 160 گفت: در آزادی مطبوعات همراه با نظر سنجی. “است که با قدرت می آید یک مسئولیت برای اطمینان از سلامت عمومی پیام اجتماعی فاصله و خود quarantining است به وضوح شنیده می.”

به عنوان بورسی اشاره کرد بسیاری از ایسنا میزبان منتقل شده از اوایل روز از وقوع و در حال حاضر توصیف آن در بیشتر مناسب وخیم تن. شیوع این بیماری نیز گسترش قابل ملاحظه ای از این بررسی برای اولین بار انجام شده با ایالات متحده در حال حاضر بیش از ایتالیا و چین برای بسیاری از موارد در جهان است. بسیاری از دولتها نیز پس از اتخاذ اقدامات سختگیرانه برای حفظ این ویروس از جمله بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و توصیه کرد که مردم به ماندن در خانه های خود را به عنوان آنجا که ممکن است.

اما برگ برنده خود را آغاز کرده و به عقب براند و گفت: در این هفته که او می خواهم برای دیدن ایالات متحده بازگشایی شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با هدف قرار دادن عید پاک یکشنبه, مارس 12 به عنوان یک تاریخ او می خواهم برای دیدن خاموش شدن اقدامات نورد. کارشناسان می گویند که خواهد بود بیش از حد به زودی با موفقیت به سرعت شیوع ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>