MoMA اولین نسخه از ‘مجازی Views’ برجسته مناقصه فراموش نشدنی فیلم

یک قاب از ‘6 خیابان—مترو—پست’ (1944-45) توسط Charles L. ترنر. MoMA / YouTube

بدون اساسا هیچ گونه اخطار در تمام موزه ها و گالری های سراسر جهان که تا به حال به طور ناگهانی خود را اولویت بندی محتوای دیجیتال با توجه به این واقعیت است که هر کس فیزیکی محل به طور موقت تعطیل. چگونه شما از نو خلق کردن صمیمیت که یک فرد با ایجاد یک اثر هنری در یک فضای فیزیکی آنلاین است ؟ چگونه می توانم به شما ارائه اطلاعات در مورد یک قطعه به مخاطبان هنگامی که وجود دارد هیچ دیوار برای آموزشی پانل? این سوالات و بسیاری دیگر هستند که پاسخ داده در زمان واقعی توسط موسسات مانند موزه متروپولیتن است که تشویق مشتریان خود به لباس به عنوان هنر در آن جمع آوری و ارسال نتایج آنلاین و توسط موزه هنر مدرن که لگد کردن یک monthlong سری مجازی نمایشگاه در روز پنج شنبه با عنوان “مجازی Views.”

بعد از آن در مارس, شما قادر خواهید بود به بازدید MoMA وب سایت و بررسی نمایشگاه مجازی نسخه از “جاد” موزه فیلمهای دونالد جاد گذشته نگر و “Dorothea Lange: کلمات و تصاویر,” نشان می دهد که برجسته نافذ چشم انداز یکی از نمادین ترین عکاسان. برای اولین بار, اما, مجازی فیلم نمایشگاه به نام “مجازی Views: صفحه اصلی فیلم” احساس می کند که طبعا سیلی هم. گرفته شده از موزه 2019 “زندگی خصوصی فضاهای عمومی” نمایشگاه آنچه در اینجا ارائه شده است یک نمونه از برخی از صدها نفر از دیجیتالی صفحه اصلی فیلم است که در MoMA در آن بایگانی.

همچنین نگاه کنید به: Gagosian خواهد شد شروع خود را آنلاین ‘هنرمند کانون توجه’ سری با کار توسط سارا Sze

این فیلم آمده از طیف گسترده ای از فیلمسازان. یکی ساخته شده توسط این آهنگساز آرون کوپلند ویژگی های لرزان زیرچشمی نگاه کردن در زمستان میدتاون منهتن در سال 1938. این تصویری است که تنها حدود چهار دقیقه, اما یکی دیگر از, نسبت به Jarret خانواده اجرا می شود برای نزدیک به سه ساعت و ویژگی های یک سری از لحظات نامتجانس بازی یکی پس از دیگری: خشن پارتی, نظامی, هواپیما, پرواز در شکل گیری از طریق یک نقاشی با مداد رنگی آبی, آسمان, یک زن در خز به سرقت برده, سیگار کشیدن یک سیگار در یکی از خیابان های شهرستان. شاید بهترین فیلم برجسته است که یکی به نام 6 خیابان—مترو—پست (1944-45) که به ضرب گلوله کشته شد توسط مردی به نام چارلز ترنر و که شامل یک مونتاژ از لبخند بر لب مردم شوخی و نرمی mugging برای دوربین خود را. جاست برای تعامل با مخاطبان خود MoMA است همچنین تشویق مردم در خانه گیر کرده به خانه خود فیلم:

اما از آنجا که این صفحه وب به منزله یک نمایشگاه, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چپ به دلخواه. در حالی که وجود دارد گذرا شرح هر عکس به عنوان خوانده شده صفحه اصلی فیلم خود را به نظر می رسد تنها tenuously موضوعی مرتبط با مفاهیم خانواده و جامعه است. به علاوه در حالی که اغلب قابل توجه برای دیدن فیلم های طولانی از دست رفته زندگی انسان و شهرستانها شده اند که قربانی به زمان بازی بر روی لپ تاپ خود را روی صفحه اجتماعی فاصله و قرنطینه به تازگی ساخته شده و تقریبا هر فرد در این سیاره و نه بیمار از زندگی داخلی و حسرت برای ماجراجویی. بنابراین به عنوان مجدانه منابع به عنوان “مجازی Views: صفحه اصلی فیلم” است که آن را نیز شاید یک ویترین از هنر است که می تواند آرامش بیشتر و یا فکری در این لحظه در زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>