MoMA بسته است با توجه به گسترش coronavirus اما می تواند دوباره به زودی. بن Gabbe/گتی ایماژ

در سراسر کشور مردم شروع به تعجب می کنم که چقدر دیگر آنها قادر خواهید بود که مسئولیت رسیدگی به سفارشات و محدودیت های است که دستور باقی می ماند که آنها در خانه های خود. در حالی که برنامه ریزی برای آینده نزدیک و هنر و نهادهای خاص در حال تعمق چگونه آنها قادر خواهید بود با خیال راحت به استقبال بازدید کنندگان را به امکانات خود را. این هفته گلن لوری مدیر موزه هنر مدرن در نیویورک مشخص شده این موسسه قصد دارد تا سال 2020 که تکامل یافته اند به شدت متفاوت از چگونه آنها پیش نویس در آغاز سال است.

در زوم کنفرانس بررسی شده توسط بلومبرگ, لوری تاکید کرد که این موزه را کاهش می دهد بودجه خود را با مبلغ قابل توجهی از 45 میلیون دلار از نزدیک به $180 میلیون در اوایل سال. این حرکت ظاهرا مستلزم حذف حدود 160 کارکنان و تعلیق برخی از برنامه نویسی.

در تماس لوری توضیح داد که یکی از اولین چیزهایی که MoMA آیا در این صورت همه گیر شد برای از بین بردن حدود 60 باز کردن موقعیت های شغلی آنها ذکر شده بود در خود استخدام پورتال. به علاوه این موزه را کاهش داده است آن زمان تعداد کارکنان از 960 را به 800 کاهش نمایشگاه خود بودجه و کاهش انتشارات بودجه حدود نیمی. “شما لازم نیست به 45 میلیون دلار از بودجه زیبایی” لوری این گزارش گفت:. “شما آن را در بسیار بزرگ واحد و شما آن را بسیار به سرعت و شما صرف مقدار زیادی از زمان و نه فقط خود را با کلید امنای اما با کارکنان کلیدی به اشتراک گذاری, به همین دلیل شما در حال انجام این کار است.” زمانی که شهر آتن و همه گیر مربوط به از دست دادن شغل برای اولین بار شروع به موزه کارگران در میان اولین گروه های حرفه ای به furloughed و گذاشته یکهو با بتن کمی اطلاعات در مورد چگونه به حرکت به جلو—MoMA کارکنان به نظر می رسد درد و رنج همان سرنوشت.

همچنین نگاه کنید به: فیلادلفیا دفتر هنر و فرهنگ است در معرض خطر حذف

وجود دارد هیچ چیز مانند زمان بندی خوب برای یک بیماری همه گیر اما در موزه هنر مدرن به طور خاص نیز آماده برای یک پیروز 2020 به جای فاجعه بار یک: در اکتبر 2019, MoMA بازگشایی پس از تحت گسترده چند میلیون دلار بازسازی است که تا به حال گسترش فیزیکی وسعت موسسه 47,000 فوت مربع. MoMA برنامه ریزی شده بود برای مطابقت با عظمت از آن محل جدید با ارتکاب به مرتب کردن 30 درصد از آن نمایشگاه دائمی در هر شش ماه به طوری که شرکت کنندگان را یک فرصت برای به شگفت زده می شود پس از هر دیدار است. با حضور در حال حاضر در صفر آن را مانند به نظر می رسد برنامه هایی مانند این خواهد بود در میان اولین به حال خود رها شوند به طوری که این بودجه می تواند تثبیت شود.

حدود 30 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری پس از همه گیر شروع به تاخت و تاز اقتصاد است که نشان می دهد که کارکنان همیشه برای اولین بار به جمع آوری هنگامی که کسب و کار به طور ناگهانی خود را کمبود پول نقد. اگر هر لوری برآورد, MoMA خواهد بازگشایی زمانی بین جولای و سپتامبر با اقدامات ایمنی در محل موزه در حال رفتن به نیاز به یک فهرستی از کارکنان که در حال آموزش برای حفظ بازدید کننده امن و که در حال جدی در مورد سلامت اجتماعی و فاصله. اما مردم فقط می تواند انجام دهد شغل خود را به خوبی اگر آنها اعتماد به نفس است که آنها خودشان هستند که به خوبی محافظت شده و رفتن به جلو, MoMA و تمام موزه های دیگر را به انجام بیشتر برای حفاظت از خود را آسیب پذیر و به طور فزاینده ای رو به کاهش کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im