مدل مدل لباس Mello Sizzles در سفید توری سینه بند برای آخرین Instagram پست

مدل برزیلی مدل لباس Mello درمان طرفداران او مکرر شرجی ارسال به Instagram صفحه در حالی که او گیر کرده در خانه در طول شیوع کروناویروس. او مطرح شده در یک بژ توری سینه بند و تطبیق شلوار برای آخرین به روز رسانی.

این مدل که شناخته شده است برای حضور در نشریات مانند Sports Illustrated, ماکسیم و GQ شده است مشتاق به نه تنها به ترک خانه او اما رزومه کاری مدل سازی شاخه. در اوایل این هفته او ارسال شده در یک ضربه محکم و ناگهانی از یک عکس شوت او از طریق FaceTime. برزیل همچنین در مورد شکایت قادر به نشان دادن کمد لباس خود را در حالی که ماندن در خانه برای قرنطینه.

ملو تصمیم گرفتند برای لباس حداقل در اخیر او ها. زرق و برق دار 25 ساله نوشته شده یک تصویر از یک همکاری با به خوبی شناخته شده, عکاس, Clint رابرت. در تصویر Mello ایستاده در مقابل یک درب با پانل های شیشه ای. او عینک مواج, سبزه, مو پوشیده شده و تا به حال دهان او کمی باز با یک نگاه شدید بر روی صورت خود.

مدل عینک تنها یک بژ توری, پستان بند, به عنوان یک بالا. ملو بود و موهایش آویزان کردن بیش از شانه راست و بند از بند در معرض بیش از شانه چپ. او عینک یک جفت از تطبیق بژ شلوار طناب کشی به عنوان او پایین. ملو بود بدن او قوسی کمی به سمت و پر او دست به جیب شلوار. رنگ این گروه و تیره افت درب را پشت سر او به او کمک کرد تا پوست دباغی ایستادگی در عکس.

بیش از 49,000 ملو را 1 میلیون و پیروان خود را نشان داد قدردانی توسط هدف قرار دادن “مانند” در تحریک میکنه. او موفق به دریافت بیش از 240 نظرات از طرفداران که آب گرفتگی پاسخ او با از emoji. چند پیروان تنها می تواند بیان چه زیبا Mello نگاه با آتش و گریه رو از emoji. چندین قدردانی برزیل برای او گردیده زیبایی.

“شما همچنان به آوردن بسیار زیبایی به زندگی در هر راه ممکن” توصیف فن نوشت.

“وسواس w شما” یک زن پیرو پاسخ با دو گریه از emoji.

“این عشق شلیک, شما زیبا” یکی دیگر از اظهار نظر.

“نبراسکا کمال” یک پیرو نوشت: با دعا-دست از emoji.

به عنوان تحت پوشش این Inquistr, Mello مطرح شده برای تحریک قدیمی-عکس با مضمون هفته گذشته است. در سیاه و سفید ضربه او عینک توری سینه بند و شورت در حالی که نشسته در بالا ضد. مدل نمایش شکل او را به عنوان او کمی slouched بیش از در حالی که برگزاری یک مدرسه قدیمی تلفن. که عکس دریافت بیش از 81,000 دوست دارد و 300 نظر به عنوان طرفداران سعی به حدس زدن آنچه Mello می تواند صحبت کردن در تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>