مدل مدل لباس Mello ویترین مناسب بدن در بالا برای تحریک تمرین ویدئوها

مدل مدل لباس Mello نمایش گذاشت او شکل مناسب در عکس و فیلم های متعدد برای او آخرین Instagram update. او را لرزاند کوچک بالای مخزن و پی فوت او به عنوان انجام تمرین های مختلف که تحت درمان طرفداران به نظر ورزشی او قاب.

از 25 ساله تا به حال شده یک در خانه تمرین در طول قفل کردن اما جشن بازگشت او به ورزشگاه با آپلود یک ضربه محکم و ناگهانی و چهار کلیپ. او برچسب گذاشته شده توسط مربی خود را Rhys athayde را و Dogpound نام تجاری مرکز آموزش در پست. ملو عینک مو در یک موی دم اسبی و sported یک گروه از الو یوگا برای تمرین.

در اولین اسلاید, او عکسی از لباس. برزیل عینک کوچک ورزشی سفید بالای مخزن بود که کم قطع و تا به حال نازک تسمه شانه. این بالا را در آغوش کشید روی سینه او داد و بینندگان یک نگاه اجمالی از دارایی های او و باب معده. او همچنین عینک جفت ساق سیاه و سفید و یک زیپ ژاکت که او نمی پوشند در حالی که کار کردن.

برای اولین بار ورزش Mello تا به حال یک مقاومت باند در اطراف او پایین تر است. او یک سمت مرحله و سپس چمباتمه زدن قبل از انجام پرش و تکرار مراحل. دوربین panned در اطراف برای پوشش تمام زوایا و پرت پشت شد بر روی صفحه نمایش به عنوان او انجام squats. در کلیپ دوم Mello برداشته هالتر است که تا به حال یک پایان لنگر به زمین. او چمباتمه زدن در حالی که نگه داشتن وزن و سپس آن را برداشته تا او درست بود. دوباره دوربین swooped اطراف را به تصرف خود تعریف شده پایین تر بدن.

مدل – که به نظر می رسد در Sports Illustrated, ماکسیمو GQ– با استفاده از همان میکرو برای سومین تصویری. این بار او پشت پا با پای راست خود را در حالی که حمایت از وزن و لمس زانو به زمین. ملو نقل مکان به یک تمرین نیمکت گذشته ورزش است. او برگزار شد یک دمبل در هر دست در حالی که او راست پا بود روی نیمکت و پای چپ شد و در مقابل بدن خود را. برزیل هم چند squats از این موقعیت که برجسته او رخ.

بسیاری از 1 میلیون Instagram followers رنگی به تحریک بدنسازی به روز رسانی و بیش از 56,000 در بر داشت راه خود را به “مانند” را فشار دهید. مدل دریافت نزدیک به 200 نظر به عنوان پاسخ او بودند غرق آتش emoji.

“تلاش این” مدل کارملا رز نوشت.

“خرد کردن آن سیندی!!!!” فن پاسخ داد در حالی که اضافه کردن یک قوی از emoji.

به عنوان پوشش Inquisitrدر اوایل این ماه Mello flaunted غنیمت او سود در یک شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه. این پست را به دست آورد بیش از 96,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>