MOCAD مدیره در نهایت طول می کشد پس از عمل سابق هیات انتشار اتهامات علیه مدیر

موزه هنرهای معاصر دیترویت (MOCAD). جیمز Leynse/Corbis via Getty Images

تاریخ و زمان آخرین جمعه, جولای 3, یک وبلاگ تایید شده توسط بیش از 60 کارمندان سابق موزه هنرهای معاصر دیترویت منتشر شد که جزئیات اتهامات یک محیط نژادپرستانه میکرو و ماکرو-پوستی آزار و اذیت و به طور کلی مسمومیت کشت Elysia Borowy-Reeder موزه مدیر اجرایی. در روز سه شنبه, Artnews گزارش Borowy-Reeder شد به طور موقت برداشته از موقعیت خود قرار داده و در مرخصی اداری توسط موزه مدیره و تحقیقات مستقل راه اندازی خواهد شد به بررسی این اتهامات که از کارمندان سابق به نمونه های بسیاری است. تجارب رله در این وبلاگ که نوشته شده بود توسط گروه MOCAD مقاومت توصیف یک محیط حرفه ای توسط یک فرار نشانده که اولویت اپتیک بیش از اصل پاسخگویی است.

علاوه بر تماس Borowy-Reeder را “نژادی microaggressions خشونت کلامی انفجار, روابط ارائه اطلاعات نادرست از جامعه و مشارکت و پردازش زبانهای طبيعی از به حاشیه رانده شده و هنرمندان” MOCAD مقاومت به نامه سرگشاده منتشر شده در این وبلاگ نیز اشاره مکرر کارکنان گردش مالی منتهی به و از جمله سراسیمگی از COVID-19-مربوط به اخراج. “از 2019 تا 2020 در طول شش ماه سه سیاه داران یا استعفا یا گذاشته شد و از موزه: لری Ossei-Mensah, مکئو Keeling و Jova Lynne” نامه متحده است.

همچنین نگاه کنید به: گوگنهایم سیاه متصدی است محکوم موزه درمان او

علاوه بر این شخصی شهادت از کارمندان سابق در داوطلب خدمات بخش از موزه ارائه بینش بیشتر به چگونه MOCAD ظاهرا اجرا شود. Troy عجله سابق مدیر فروشگاه و بازدید کنندگان خدمات نماینده بازگو حادثه در جایی که او مواخذه توسط Borowy-Reeder برای خرید یک ساندویچ برای کسانی که نیاز بود و به او اجازه می دهد در گالری; مدیر پس از آن گفت که او نیاز به تماس با پلیس در مرد عجله کمک کرده بود.

یکی دیگر از کارکنان سابق پیتر Silwa نوشت: در مورد زمان یک مجری در MOCAD در تابستان سری به حال تشنج در موزه سبز ، Silwa نوشت که پس از او به نام 911 و شروع به دریافت کمک های اضافی از یک موزه حامی Borowy-Reeder با نزدیک شدن. “به جای پرسیدن در مورد عملکرد و یا اگر 911 به نام شده بود یا که بود با او خواستار دانم که چرا من تا به حال داده نشده مجری آب پرتقال هنوز” Silwa نوشت. “هنگامی که من سعی کردم به توضیح است که 911 تا به حال به طور خاص گفت: من به آنها چیزی برای خوردن یا نوشیدن او حدود 5 دقیقه سرزنش کردن من برای باور نیست او بیش از 911 dispatchers به نام من بی کفایت و با هجوم به دور است.”

“شکایت های متعدد در مورد رفتار او رفته توجهی نشد توسط هیئت مدیره در طول دوره رهبری خود را. حرف از استعفا از کارکنان سابق نگهداری و پرورش و مالی تیم رفت unresponded به عنوان اوایل سال 2014” کارمندان سابق نوشت: در نامه سرگشاده. در حال حاضر و به اتهامات و عمومی هستند و به نظر می رسد هیئت مدیره در نهایت تصمیم به عمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>