جنگنده MMA والری Loureda ویترین مناسب بدن به رنگ زرد, لباس زیر زنانه

جنگنده MMA والری Loureda ارسال شده جدید تند عکس در Instagram به عنوان او همچنان به ارسال به روز رسانی در حالی که تحت قرنطینه در طول COVID-19 بحران است. در آخرین ها او مطرح شده در دو قطعه زرد زیر مجموعه ای که نشان داد او مجسمه پاها و پشت در حالی که او sipped قهوه صبح.

این Bellator رقیب را مستند کرده است زمان خود را در خانه در هفته های اخیر و برای این ضربه محکم و ناگهانی او به پیروان یک نگاه اجمالی از او معمول صبح. Loureda ایستاده در آشپزخانه خود را برای اوایل شات. او خم شد و لبه پنجره رساند خودش را در جزیره آشپزخانه. 21 سال تا به حال وزن بدن در دست چپ او بود که خم برگزار شد و یک فنجان قهوه. در کنار او در این جزیره بود که سگ خود را که او حیوان خانگی با دست دیگر.

Loureda عکس گرفته شده از طرف به عنوان سر او تبدیل به دور از دوربین و به سمت پوچ نشسته در کنار او. میامی فلوریدا بومی عینک دو قطعه زیر مجموعه ای که خود را تکمیل پوست. او تا به حال موهای قهوه ای با بور برجسته در یک موی دم اسبی. مقابل او بالا پوشش داده شده بود بازوی چپ خود را اما طرفداران می توانید ببینید توری پوشش در پشت و نازک تسمه. Loureda را کف به حال توری تسمه و مطلق پوشش بیش از پایین است.

View this post on Instagram

another morning in quarantine

A post shared by Master Valerie Loureda 💋 (@valerieloureda) on

125 پوند جنگنده بود و پای راست خود را راست و پای چپ قرار شد در مقابل از او. او قوسی کوچک پشت او و این ژست کمک به برجسته نمودن او تعریف شده ران و کون گنده. Loureda برچسب محل به عنوان زادگاه او و شامل یک عنوان که اشاره شده که در قرنطینه.

بسیاری از Tae Kwon Do متخصص 232,000 پیروان اطلاع از زمان قهوه-زمان pic. بیش از 23,000 Instagram کاربران در بر داشت راه خود را به “مانند” را فشار دهید برای زیر ضربه محکم و ناگهانی. او موفق به دریافت بیش از 290 نظرات به طرفداران قدردانی آشپزخانه لباس و هیکل های ورزشی. نظر او بخش بود swarmed با آتش و قلب و چشم از emoji. بسیاری از پاسخ مراجعه کننده به پناهگاه در محل عنوان.

“وای که یک قرنطینه من خیلی دوست دارم در گیر می شود” یک Instagram کاربر نوشت.

“من مانند کسانی که نور را پوشش می دهد” یک فن نوشت: با اشاره به ساز و برگ خود را.

“این چیزی است که من می پوشند در قرنطینه” یکی دیگر از شوخی.

Loureda دوست پسر, Fabian Guerra, استنباط وجود دارد بیشتر عکس های گرفته شده در آن روز.

“پست یکی دیگر,” او نوشت.

این Bellator جنگنده نشان داده است او در پست های مختلف به تازگی. به عنوان پوشش Inquisitrماه گذشته او ارسال شده عکس لباس شنای زنانه دوتکه است که اسیر او را از پشت. که تصویر به دست آورده بیش از 32,000 دوست دارد و 650 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>