MLB پیشنهاد Coronavirus سلامت پروتکل عبارتند از 10K آزمون هر هفته اجتماعی فاصله در Dugouts

لیگ اصلی بیس بال است که مصرف را نسبت به شروع آن coronavirus-کوتاه فصل اما پیش نویس یک گزارش از لیگ پیشنهادی بهداشت پروتکل را نشان می دهد که آن را با محدودیت های قابل توجهی از جمله اجتماعی فاصله در ستاره شرق و کشت و هفتگی انجام شد.

به عنوان ایالات متحده آمریکا امروز گزارش لیگ با ارسال پیش نویس “سال 2020 عملیات دستی” به لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط و مشترک با بازیکنان در روز شنبه. 67-صفحه سند گزارش به تشریح تعدادی از قوانین را در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله ممنوعیت سفت و سخت در مبارزه و محدودیت در برابر هر گونه تماس بین بازیکنان از جمله بالا-سپاس و مشت ضربه. تف خواهد بود ممنوع معنی بازیکنان نمی خواهد بود قادر به جویدن دانه آفتابگردان در ستاره شرق. بازیکنان همچنین می توان گفت به دوش در خانه پس از بازی به جای در محل باشگاه وانجمن.

بر اساس این طرح MLB فصل شروع می شود با یک مختصر بهار آموزش شروع و در اواسط ماه ژوئن با تیم یا بازی در خانه خود ballparks یا در حالت عادی بهار سایت آموزشی در ایالت آریزونا و فلوریدا. فصل کوتاه به 82 بازی قادر خواهد بود برای شروع هفته اول در ماه جولای.

این گزارش اضافه شده که در لیگ انجام خواهد 10,000 coronavirus آزمون هر هفته — برای بیش از فقط بازیکنان.

“این پیشنهاد به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی که برای اولین بار گزارش ورزشی, خواستار متوسط روزانه چند نمایش از جمله در خانه و در جاده ها قبل از اعضای تیم حتی از آمدن به ورزشگاه” این گزارش اشاره کرد. “وجود خواهد داشت چند COIVD-19 آزمون در طول هفته با توجه به بازیکنان و حتی اعضای خانواده. لیگ را نیز ارائه رایگان تشخیصی و آنتی بادی/تست سرولوژی برای بهداشت و درمان کارگران و یا دیگر اولین پاسخ دهندگان.”

شده است وجود داشته تعدادی از طرح های شناور اجازه می دهد تا فصل بیس بال برای شروع از جمله یک طرح برای همه تیم ها را به ماندن با هم در هر دو ایالت آریزونا و فلوریدا و بازی در بهار آموزش امکانات. اما مطلب اخیر پیشنهاد کرده و چیزی نزدیک به یک فصل عادی با تیم های در حال پخش در صفحه اصلی ballparks — هر چند بدون هر گونه طرفداران در می ایستد.

می تواند وجود داشته باشد دیگر موانع به شروع فصل فراتر از اقدامات برای جلوگیری از عفونت کروناویروس. به عنوان Inquisitr گزارش اتحادیه بازیکنان درخواست کرده است برای دیدن اسناد و مدارک مالی از صاحبان قبل از موافقت با یک معامله برای بازیکن جبران. MLB خواسته بود این اتحادیه به توافق برسند به یک برابر درآمد های تقسیم خواهد بود که عمیق تر قطع یکی از بازیکنان در ابتدا به توافق است که باید کاهش حقوق در سراسر هیئت مدیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>