میت رامنی می خواهد هر آمریکایی بالغ به 1000 $در بررسی برای تسکین درد مالی از Coronavirus

سناتور ایالات متحده میت رامنی پیشنهاد کرده است به هر آمریکایی بالغ یک بررسی برای $1,000 به منظور کمک به کاهش برخی از درد, پخش كردن, کروناویروس و مشکلات اقتصادی آن را القا شده و در ادامه به القاء سی ان ان گزارش.

در سراسر کشور آمریکایی ها احساس درد به عنوان جهان تا حد زیادی می آید به توقف با میلیون ها نفر از مردم خود جدا و تمرین “اجتماعی فاصله.” که با جدا می آید لغو یا تعلیق کل ورزش فصول و همچنین به عنوان بزرگ عصری سفر و صنعت مهمان نوازی و در یک مفهوم کلی مردم صرف پول کمتر است.

نوک کارگران مهمان نوازی کارگران و افرادی که درآمد حاصل از ورزش (مانند امتیازات کارگران groundskeepers, شبکه, تکنولوژی, مردم, و غیره) همه از کار و احساس تنگنا در سراسر جهان خاموش شدن در کیف پول خود را.

مجلس نمایندگان در حال حاضر به تصویب اضطراری coronavirus لایحه که همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr فراهم می کند برخی از امداد رسانی به آمریکایی ها مبتلا به مشکلات مالی از ویروس. این لایحه که رئیس جمهور تهمت وعده داده است برای ثبت نام شامل پرداخت مرخصی اضطراری و رایگان تست.

در یک بیانیه رامنی ستایش تصویب لایحه اما گفت که آن را به اندازه کافی رفتن نیست.

“در حالی که گسترش از مرخصی با حقوق بیمه بیکاری و ضربه محکم و ناگهانی مزایای بسیار مهم این بررسی کمک خواهد کرد که پر کردن شکاف برای آمریکایی ها که ممکن است به سرعت حرکت دولت های مختلف گزینه های” او گفت: قبل از تماس برای کمک های بیشتر است که او فکر می کند خواهد شد و حتی بیشتر.

“هر آمریکایی بالغ باید بلافاصله دریافت 1000 دلار برای کمک به اطمینان حاصل شود خانواده ها و کارگران می تواند نیازهای خود را در کوتاه مدت تعهدات و افزایش هزینه ها در اقتصاد,” او گفت:.

WASHINGTON, DC - MARCH 10: Sen. Mitt Romney (R-UT) leaves a briefing for Senators by officials from the Department of Homeland Security, Federal Bureau of Investigations, Director of National Intelligence, and the National Security Agency on the state of election security on Capitol Hill on March 10, 2020 in Washington, DC. (Photo by Samuel Corum/Getty Images)
  ساموئل کروم / گتی ایماژ

او همچنین خواستار کمک های مالی دولت بود و با توجه به تلاش کسب و کار کوچک و برای توسعه پزشکی از راه دور گزینه های به طوری که آمریکایی ها می توانید مراقبت های بهداشتی ارزیابی از طریق اینترنت به جای داشتن برای رفتن به شلوغ تجهیزات پزشکی, احتمالا خطر انتقال ویروس است.

در ضمن رامنی است خود را تشویق سنا همکاران به تصویب موجود coronavirus کمک بسته است که این خانه به تازگی به تصویب رسید.

دولت دست از چک به آمریکایی ها هیچ سوالات پرسیده شده حداقل دو بار در چند دهه گذشته به منظور تحریک اقتصاد. به طور خاص, در طول سال های 2001 و 2008 رکود برخی از آمریکایی ها دریافت محرک چک.

این یک ایده است که به دست آوردن کشش. گرگ Mankiw سابق بالا مشاور اقتصادی رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است که در هیئت مدیره. به طور مشابه در هیئت مدیره است که کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز که به نام اضطراری جهانی درآمد اولیه در یک آخر هفته, صدای جیر جیر, اگر چه او مشخص نیست مقدار و یا چگونه است که پول خواهد بود توزیع شده است.

با توجه به سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, مشاور جیسون فورمن مانند یک محرک (1000 دلار به هر فرد بالغ آمریکایی) هزینه $350 میلیارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>