میچل Hoog چک امتیاز خود در جدید ‘ذخیره شده توسط بل’

mitchell hoog interview

میچل Hoog ستاره خواهد شد در آینده راه اندازی مجدد ذخیره شده توسط بلa reimagining او را توصیف به عنوان “یک فیلم کمدی” در مورد یک دبیرستان فرهنگ برخورد. لئون بنت/WireImage/گتی ایماژ

میچل Hoog بسیار آگاه از سفیدی است.

“من نمی توانم چشم پوشی از این واقعیت است که من مظهر در برخی از حس از آنچه که فرسایش بسیاری از چیزهایی که” بور-کوتاه-و-blued-eyed 21 ساله بازیگر می گوید بیش از تلفن در حالی که بحث در مورد موج فعلی از مسابقه مربوط به تظاهرات در سراسر کشور است. “اجازه دهید بحث در مورد این اجازه ساخت در این گفتگو: آنچه می تواند ما را به عنوان سفید از مردم برای ادامه این چیزی که وحشتناک است که نگه می دارد اتفاق می افتد و بیش از بیش و بیش از دوباره؟”

پیوستن به این مکالمه در حالی که درک دقیقا همان چیزی که یک مرد آمریکایی به معنای در طول تاریخ بخش بزرگی از Hoog نقش در هریتهای 2019 در مورد فیلم سینمایی Harriet Tubman فرار از بردگی و تلاش خود را در آزادی بازیگران سینتیا Erivo, Janelle Monáe و لسلی Odom جونیور, در میان دیگران.

“من عمیقا سپاسگزار است که من که تجربه چون من در اطراف هنرمندان که من نگاه کردن و من بسیاری از آنها یاد” او می گوید. “به عنوان هنرمندان در یک جامعه من واقعا معتقدم که ما مجموعه ای از سابقه برای مردم را به دیدن و به همه چیز. من فکر می کنم که [در زمان تظاهرات] داده اند هر کسی که یک هنرمند یک بازیگر یک نقاش یک نوازنده هدف جدید در برخی از حس.”

همچنین نگاه کنید به: چگونه اتکینز Estimond از ‘Hightown’ می بیند BLM و “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’

که درک درستی از قدرت از سرگرمی برای کمک به شکل انسان فکر تحریک مکالمات و بر یک خلق و خوی است که با کیفیت است که Hoog به احتمال زیاد نیز به ارمغان آورد مجموعه ای از طاووس راه اندازی مجدد از ’90s در تلویزیون نشان می دهد ذخیره شده توسط بل.

اگر چه آن را مقابله با نشاط بیشتر موضوعات به طور کلی احیای نیز لمس بر این موضوع از تفاوت های انسان. به عنوان بازیگران مک زاک موریس ” پسر Hoog توصیف سری جدید—که هنوز به کسب مقام برتر تاریخ داده شده COVID-19-مربوط به تاخیر در تولید به عنوان چیزی شبیه به اصلی. “این قطعا بیشتر از یک فیلم کمدی,” او می گوید.

ساختاری زبان راه اندازی مجدد خواهد بود به ضرب گلوله تک-cam به جای multicam و نمی خواهد از ویژگی های مخاطبان زنده و یا یک آهنگ خنده. این plotlines شدید تر خواهد بود و همچنین: در حال حاضر فرماندار کالیفرنیا زاک موریس (یک Mark-Paul Gosselaar) مجبور به کشت کم-درآمد بالا در مدارس یک حرکت است که هل می دهد دانش آموزان از تنوع پس زمینه به ثبت نام در بیسید بالا است. به عنوان یک نتیجه, کودکان و نوجوانان در حال حاضر زیاد high school—از جمله Hoog شخصیت—ها “در معرض چیزی خارج از حباب آنها مطرح شد در” توضیح می دهد که این بازیگر. “آن را به ارمغان می آورد تا یک روایت از امتیاز و کل پویا و در حال رشد و رسیدن به یک مدرسه که در آن وجود دارد افراد جدید است.”

یک چیزی که باقی خواهد ماند همان است که در سال 1989 طنزهای? بخشی از بازیگران آن. در علاوه بر این به Gosselaar, Tiffani واکنش الیزابت برکلی و ماریو لوپز در حال تنظیم به تلافی نقش اصلی خود را به عنوان به ترتيب کلی Kapowski جسی Spano و A. C. اسلاتر.

قدر از بازیگری کنار ’90s ستاره از دست رفته نیست در Hoog که اشاره مسن بازیگران’ استقبال منش در مجموعه. “ماریو به من داد یک نکته خوب,” نشان می دهد Hoog. “او گفت که هیچ پروژه پایان همه تمام شود. او به من گفت که برای قرار دادن تمام بودن به هر آنچه من انجام می دهند بدون تاکید در مورد که در آن من به شما بعد از, چرا که اگر شما تمرکز بر روی یک پروژه صمیم قلب این همه را به محل سقوط. که واقعا کاسته ذهن من است.”

در عین حال Hoog آینده به نظر می رسد زیبا بسته بندی شده در حال حاضر. در علاوه بر این به دو هنوز-به-می شود-اعلام کرد فیلم سینمایی نقش که او را هیجان زده در مورد این بازیگر نیز نوشته شده است تولید می شود و ستاره دار در پس ماسکپنج-بخش فیلم گلچین در مورد جهان در طول coronavirus بیماری همه گیر. “من معتقدم که ما نیاز به محتوا است که نسبت به زمان به راهنمای هر کس از طریق آن,” او می گوید. “هستند بسیاری از end-of-the-world, فیلم, اما هدف در اینجا این است که به آنچه اتفاق می افتد در داخل با هر انسان آن را لمس در غم و اندوه در انزوا و در خلوت [به عنوان] واقعی همه گیر در جریان است.”

اگر Hoog برای تلفن های موبایل به سن او که به خاطر او است (“پدر و مادر من همیشه می گویم که من 20 رفتن روی 80. من بسیار روح”) — یک واقعیت نمونه نسبتا زیرک محوری به بازیگری زیر قبلی خود گذشتگی برای اسنوبورد. متولد و بزرگ شده در کلرادو بازیگر برنامه ریزی شده بود در رفتن pro تا زمانی که در سن 17 سالگی متوجه شدم که او تا به حال به توقف پس از تحمیل یک سری از ضربات مغزی است. “من از نوع نمیفهمد که بدن من محدود شده بود” او به یاد می آورد.

Hoog باقی مانده است فقط به عنوان clear-eyed در حالی که بحث در مورد این اعتراضات در حال حاضر مصرف بیش از کشور, تجسم نقش خود را در درون آنها و فراتر از آن. “آنچه ما انجام می کند موضوع و محتوای ما قرار دادن مهم نیست,” او می گوید. “مردم در معرض [خاص] نوع داستان نیز در معرض بودن به نژادپرستی سیستماتیک و من فکر می کنم آن را مانند یک چیز مهم را انجام دهد.” برای او قول به ادامه آموزش خود را در موضوع همچنین انتخاب مواد است که در ویترین خود اقدام لغو احکام صادره ی که امیدوارم تغییر جهان برای بهتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>