یک بسته محرک اقتصادی که ظاهرا طراحی شده برای سرپا نگه داشتن ایالات متحده اقتصاد توفان کار و تجارت توقف ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس موفق به پیشبرد در سنا در روز یکشنبه. این لایحه مسدود شده بود توسط دموکرات ها که گفت که این لایحه شامل 500 میلیارد دلار “دوغاب صندوق” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به قیف نقدی به شرکت های بزرگ از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار خود — اما آیا کمی برای کمک به کسب و کار کوچک و فردی آمریکایی ها درد و رنج شخصی بحران اقتصادی به دلیل خاموش شدن ناگهانی.

این لایحه را شکست باعث یک سخنرانی احساسی و عاطفی در کف مجلس سنا با اکثریت جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر که مقصر دموکرات مجلس نانسی پلوسی دموکرات ها’ عدم تصویب این لایحه به عنوان دیده می شود در ویدیو زیر در این صفحه. قوانین مورد نیاز 60 رای در پیشبرد گذشته “ترميم” مرحله اجازه می دهد آن را به بحث در سنا طبقه قبل از نهایی بالا یا پایین انتخابات. اما شمارش نهایی در آمد در 47-47.

پنج جمهوری خواهان موفق به رای دادن چرا که آنها در حال حاضر وارد self-قرنطینه با توجه به قرار گرفتن در معرض coronavirus. کنتاکی سناتور ران پل آزمایش مثبت برای این ویروس در روز یکشنبه و چهار دیگر جمهوری خواهان گفت که آنها تا به حال شده است در تماس با پل — میت رامنی و مایک لی هر دو یوتا, ریک اسکات از فلوریدا و کوری گاردنر از کلرادو با توجه به سیاسی حساب.

در سمت دموکراتیک ورمونت سناتور برنی ساندرز — که مستقل است اما به طور کلی آرا با دموکرات نیز موفق به رای دادن به دلایل او توضیح داده نشده. ساندرز در حال حاضر در روند تصمیم گیری برای ادامه مبارزات انتخاباتی خود برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری با توجه به سیاسی.

قبل از رای دموکرات ها بودند گزارش “کالایی” پس از یک جلسه ناهار که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن اداره خزانه, منشی, Steve Mnuchin نشان داد نهایی جزئیات این لایحه با توجه به یک حساب کاربری توسط تپه.

در علاوه بر این به 500 میلیارد دلار از صندوق است که می تواند doled در دولت اختیار این لایحه همچنین شامل تنها “ضعیف” مقررات در برابر شرکت های بزرگ با استفاده از مالیات دهندگان پول خود را برای خرید سهام با توجه به انتقادات توسط دموکرات ها ، این لایحه نیز گفت: دموکرات ها به “ضعیف” در متوقف کردن شرکت های که کمک مالی نقدی از تخمگذار کردن کارکنان خود را به هر حال.

اما در طبقه سنا سخنرانی مک کانل سرزنش پلوسی برای این لایحه را شکست همانطور که در ویدیو بالا و گفت: “او را در مجلس و نه رئیس مجلس سنا. ما یکی نیست.”

“ما انجام می دهند فقط خوب تا زمانی که مداخله” مک کانل گفت.

سناتور دموکرات هاوایی برایان Schatz متهم مک کانل از رها کردن دو حزبی روند در شنبه شب و پس از آن او “مردم از ارسال این لایحه به تنهایی” سناتور گفت: در حساب توییتر خود را. “این نتیجه به سادگی به وال استریت که برگ از مردم و کسب و کارهای کوچک و خط مقدم سلامت کارگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im