میچ مک کانل تاخیر Coronavirus بسته امداد تا هفته آینده به عنوان معترضان هدف قرار دادن خانه خود را در سی

میچ مک کانل گفت: در این هفته که بعد از coronavirus امداد بسته می شود نشان داد چند روز بعد از انتظار یک تاخیر می آید که به عنوان رهبر اکثریت سنا مواجه شده است و افزایش فشار از جمله تظاهرات در نظر گرفتن محل خود را در خارج از خانه خود در واشنگتن, D. C..

به عنوان تپه گزارش مغان در حال انتظار برای انتشار جزئیات این پیشنهاد جدید در اواخر این هفته پس از کار با کاخ سفید بود اما تحت فشار قرار دادند آنها به عنوان “علنا تلاش برای به دست آوردن در همان صفحه.”

اعلام تاخیر مک کانل گفت که جمهوری خواهان نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت زمان بیشتری برای کار بر روی جزئیات هر چند آنها تا به حال گسترده تر توافق چه خواهد بود گنجانده شده است.

“دولت درخواست کرده است زمان بیشتری برای بررسی جزئیات ریز اما ما خواهد بود با گذاشتن این پیشنهاد در اوایل هفته آینده. ما یک توافق در اصل در شکل این بسته” مک کانل گفت.

مک کانل گفته است که جمهوری خواهان به دنبال $105 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش و دور دیگری از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و همچنین به عنوان مشوق هایی برای شرکت ها برای استخدام و حفظ کارکنان. این پیشنهاد همچنین شامل کمک های مالی بیشتر برای بحرانی تجهیزات حفاظتی برای محافظت در برابر coronavirus. او اشاره نمی کند برخی از جنبه های به نام دموکرات ها از جمله امداد و کمک های مالی برای دولت های محلی است که اجازه می دهد آنها را برای جلوگیری از برش برنامه های انتقادی.

مک کانل گرفته شده خیلی از سرزنش برای تاخیر با فعالان خواستار او شامل تمدید مزایای بیکاری که در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد. به عنوان WJLA گزارش معترضان در پایتخت کشور برگزار شد مارس به پایان رسید که در مک کانل خانه که در آن آنها صحبت کردن در مورد پتانسیل پایان 600 دلار در هر هفته سود اضافی به میلیون ها نفر که از دست داده اند شغل خود را در طول شیوع کروناویروس.

در حالی که پلیس تنها مجاز معترضان آمده در عرض نیم بلوک از مک کانل خانه روشن است که رهبر اکثریت است که مصرف مقدار از سرزنش برای تاخیر بعدی بسته امداد. رهبر اقلیت سنا چاک شومر نیز لعنتی مک کانل و حزب در این هفته گفت: روز پنج شنبه که ایران قادر به گرد هم می آیند برای نوشتن منسجم امداد بسته است.

“ما همکاران جمهوری خواه شده اند بنابراین تقسیم شده به طوری آشفته و بنابراین آمادگی که آنها تلاش کرده اند به پیش نویس یک حزبی پیشنهاد در خود کنفرانس. این است که قبل از آنها صحبت به یک دموکرات است. این است که قبل از آنها حتی در نظر گرفتن آنچه که در خانه انجام داده است” شومر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر