‘ماموریت: غیر ممکن” مدیر برایان د پالما حال بهره صفر در ساخت دنباله

tom cruise brian de palma

تام کروز و مدیر برایان د پالما در مجموعه ای از ماموریت: غیر ممکن است, 1996. پشت سر آنها هستند مختلف داستانپردازی تصاویر از یک صحنه. موری نزدیک/گتی ایماژ

نبرد بین هنر و سرمایه در مرکز هالیوود است. تکرار مالکیت معنوی است که نام این بازی این روز است. گاهی که تولید عاقبت که در واقع outshines اصلی (شوالیه تاریکی) اما بیشتر از نه, طرفداران نا امید در حالی که استودیو ساختن یک جفتک سریع. حداقل این است که چگونه Scarface و ماموریت: غیر ممکن است مدیر برایان د پالما آن را می بیند.

او در سال 1996 تریلر جاسوسی با تام کروز بود انتقادی و تجاری رسید. کروز بود که segueing به تولید فیلم های خود را در آن زمان به سرعت تحت فشار قرار دادند برای فیلمهای دنبال کردن یک مسیر د پالما صفر بود علاقه ای به رفتن به پایین.

“داستان آنها را نگه دارید آنها را طولانی تر و طولانی تر تنها به دلایل اقتصادی” دی پالما گفت: آسوشیتد پرس در حالی که ترویج می مارها لازم است ؟ , او به تازگی منتشر شده رمان. “پس از من ماموریت: غیر ممکنتام از من خواست برای شروع کار بر روی یک بعدی. من گفت: “شوخی می کنی ؟ یکی از این کافی است. چرا هر کسی که می خواهید به یکی دیگر?’ البته دلیل آنها را یکی دیگر این است که پول را. من هرگز یک مدیر فیلم به پول است که مشکل بزرگ هالیوود است. که با فساد در هالیوود است.”

جالب اینجاست که دی پالما است که دوستان خوب با جنگ ستارگان جورج لوکاس خالق و حتی کمک به نوشتن اولیه ویرایش sci-fi دانلود فیلم نمادین افتتاح خزیدن. جنگ ستارگان است پس از تبدیل شدن به نمادین ترین آمریکایی فیلم حق رای دادن در تاریخ سینما با فراوانی از دنباله ها (هر چند یکی ممکن است استدلال می کنند که پس از آن trilogies تنها ثابت د پالما نقطه).

بدون در نظر گرفتن ماموریت: غیر ممکن است حق ثابت شده است جای تعجب پایدار. د پالما اصلی فیلم داده است راه را به پنج قسمت با دو مطلب در این راه از filmmaker Christopher McQuarrie. او در تازه ترین مطلب در این سری ماموریت: غیر ممکن—خرید اینترنتی, یک کلاس در تنش دراماتیک است که همچنین یک حق رای بالا در دفتر جعبه را با $791 میلیون در سراسر جهان. گاهی اوقات هنر و سرمایه می تواند شرکت وجود دارد در با کیفیت بالا و موفقیت تجاری فیلمهای. اگر ما شک د پالما خواهد بود خرید یک بلیط به آینده دنباله او هنوز هم کاملا خوشحال با خود سهم.

“در اواسط 50s انجام Carlito راه و سپس ماموریت: غیر ممکن استآن را دریافت نمی کند خیلی بهتر از آن” د پالما گفت. “شما باید تمام قدرت و ابزار در اختیار شما است. هنگامی که شما برای تلفن های موبایل سیستم برای شما کار شما می توانید انجام برخی از کارهای قابل توجه است. اما به عنوان فیلم های خود را تبدیل به کمتر موفق آن را می شود سخت تر به حفظ قدرت و شما باید شروع به ساخت انداخته است. من نمی دانم اگر شما حتی متوجه شما آنها را ساخت. من تمایل به بسیار سخت بینی در این مورد. اگر شما یک زن و شوهر خوب دهه است که فوق العاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>