مفهوم ارائه جزئیات از Davina Semo را طنین. حسن نیت ارائه میدهد از هنر عمومی صندوق نیویورک

برای نیویورکی یکی از اساسی ترین لذت های ما رد شده است بیش از این دوره بسیار محدود در تابستان شده است توانایی برای بازدید از یک موزه هنری یا گالری بدون طیفی ترس از به طور بالقوه پیمانکاری COVID-19. وجود دارد تعدادی از نمونه هوای فضاهای هنری در منطقه هستند که یا در حال حاضر میزبانی و یا در مورد به راه اندازی زیبا و جذاب در نمایشگاه برای هر سلیقه و یا تمایل. آیا شما به حمام افتاب گرفتن در Jeffrey گیبسون معاصر چشم انداز بومی تمدن در سقراط مجسمه سازی در پارک و یا در نهایت سفر به طوفان پادشاه شما شده است قرار دادن کردن شما می توانید مزه آخرین بقایای تابستان در یک محیط است که باعث می شود شما احساس راحتی.

Davina Semo: طنین در پل بروکلین پارک 13 اوت سال 2020 از طریق Apr 18, 2021

با الهام از راه هایی که زنگ می تواند نماد سنتی مدنی نقش که در آنها تماس یک جامعه به توجه هنرمند Davina Semo شده است کار با برنز زنگ پس از سال 2016. او خلاقیت از ویژگی های منحصر به فرد تنظیمات از سوراخ به طوری که زمانی که هر زنگ پله توسط یک تماشاگر از طریق مربوطه پدال پا, آن را به سر و صدا که متفاوت از بل در کنار آن. در اواسط ماه اوت هنر عمومی صندوق را نصب پنج Semo چهار-پا بلند زنگ در پل بروکلین پارک اسکله که در آن شرکت کنندگان را تشویق به استفاده از آنها را به موسیقی خود را. با توجه به نحوه جداسازی این تابستان بوده است چیزی وجود دارد به خصوص دلگرم کننده در مورد یک هنر نصب و راه اندازی است که دعوت به مشارکت مخاطبان.

جفری گیبسون به دلیل هنگامی که شما وارد خانه من آن را تبدیل به خانه ما. سقراط مجسمه سازی پارک

گیبسون یک گیرنده از یک 2019 بنیاد مک آرتور “نابغه” اعطای ایجاد آثار هنری است که به طور مستقیم به تاریخ فرهنگ بومی آمریکا. به طور خاص هنگامی که شما وارد خانه من به عنوان یک خوردن رنگی ادای احترام به معماری باستانی شهر کهکیا که در اوج خود در قرن سیزدهم بود و بزرگترین شهر ساخته شده و ساکنان بومی آمریکای شمالی Mississippian مردم است.

راه بازگشت در مرکز راکفلر راه اندازی یک فراخوان ارسالی به مرکز راکفلر پرچم پروژه; نمایشگاه در نظر گرفته شده و به نمایش گذاشتن خلاقیت از ساکنان شهر نیویورک که می خواهند به جشن خود شهر در میان coronavirus. در حال حاضر, تازه کار هنرمندان انتخاب شده اند و به عنوان بخشی از پرچم پروژه 192 تبلیغاتی در اطراف مرکز راکفلر پیست که معمولا تحمل ملت را به قله جایگزین خواهد شد توسط دست کشیده و به صورت دیجیتالی کشیده ارسالی توسط ساکنان شهر نیویورک. علاوه بر این طرح پرچم توسط مگا-هنرمندان مشهور از جمله Jeff Koons, هنک Willis, Thomas, مارینا آبراموویچ به اپرا تبدیل شد و KAWS پرواز خواهد شد.

نصب و راه اندازی تصویر از رودخانه نور, 2019, توسط این کاربر اسمیت. حسن هنرمند و سرعت گالری در نیویورک

طوفان پادشاه هنر مرکز بوده است که یکی از نمادین ترین, هوای آزاد, هنر و لکه در این کشور از زمان آغاز آن در سال 1960 اما با توجه به این واقعیت است که coronavirus است همه را مجبور به قرار دادن بر روی یک ماسک و صرف زمان زیادی را خارج از منزل به عنوان ممکن است آن را تبدیل به یک لب گنده باید مراجعه مقصد. در نتیجه در تابستان طوفان شاه معرفی یک نمایشگاه جدید از این کاربر اسمیت. رودخانه نور متشکل از نه پرچم تحمل تصاویر از یک فیلم اسمیت ساخته شده در سال 2005 از نور خورشید رقص در شرق رودخانه; یک canny تقدم و تاخر زیبایی از یک نقطه به نقطه دیگر.

یک سنگ که فکر می کند از انسلادوس, 2020, توسط مارتا تاتل. حسن هنرمند و طوفان پادشاه هنر مرکز

دادن به شما توانایی به کشتن دو پرنده با یک سنگ مارتا Tuttle ارسال به طوفان کینگ چشم انداز برنامه که در آن مرکز هنر را فراهم می کند در حال ظهور به اواسط حرفه هنرمند با فرصت برای تحقق بخشیدن به یک مقیاس بزرگ به طور موقت آزاد پروژه. Tuttle چند هکتار قطعه سنگ که فکر می کند از انسلادوس, متشکل از یک سری از سنگ کنز بر آن هنرمند قرار داده شده در حدود 200 شیشه ای یا سنگ مرمر است که او ساخته شده توسط دست. با ایجاد یک نقطه عطف بین بیشتر “طبیعی” سنگ کنز و تولید مینیاتور سنگ تاتل قصد این است که به نقطه بینندگان نسبت به تفکر خود را در مادیت و درونی وسعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im