نعناع و فلفل و بیشتر: چگونه به رشد سبزیجات آلی از آشپزخانه تکه


Mint, Chilli & More: How to Grow Organic Veggies From Kitchen Scraps

نیاز گشنیز تازه برای یک نوع ترشی با ادویه? و یا اضافی پیاز برای آن که سالاد ؟ شما لازم نیست به عجله به بازار برای این — شما می توانید رشد آنها را در خانه از آنچه در حال حاضر در صفحه اصلی! #UrbanGarden

ارتقاء

منf شما رشد مواد غذایی خود را, سپس شما باید رضایت از برداشت سبزیجات آلی که نه تنها اضافه کردن به زیبایی باغ خود را, اما همچنین آمده با وعده تضمین شده عرضه حتی زمانی که تمام جهان می آید به توقف.

بهترین بخشی از کل معامله است که حداقل سرمایه گذاری شما درو حداکثر میوه ها. شما لازم نیست که به نگرانی در مورد گرفتن باغبان و یا خرید دانه. سبزیجات و گیاهان را در خود دارد و به اندازه کافی به kickstart کل باغ آشپزخانه. در واقع ما شما را یک گام بیشتر و کمک به شما در یک باغ گیاه با تکه های غذا از جدول خود را.

علاقه مند است ؟ خواندن!

در اینجا 7 سبزیجات شما می توانید رشد از مواد غذایی باقی مانده است که شما می خواهم در غیر این صورت پرتاب از:

1. که خشک کردن جوانه زده, سیب زمینی شما در مورد به چاک

 • برش سیب زمینی در دو نیمه به طوری که هر بخش دارای حداقل یک جوانه. اجازه می دهد آنها را به خشک برای چند روز.
 • نگاهی به ظرف حدود 2 فوت عمق (کیسه پلاستیکی بزرگ را نیز انجام دهد) و سوراخ سوراخ در پایین. پر کردن آنها را با خاک کوکوپيت و برخی کمپوست (تا حدود 5 اینچ)
 • گیاه جوانه زده, سیب زمینی و پوشش با یکی دیگر از 5 اینچ از خاک است. آب آنها را به طور منظم برای حفظ خاک مرطوب. محل آنها را در یک سرد ،
 • سیب زمینی باید آماده برای برداشت محصول در عرض 7-8 هفته از کاشت.

نکته: شما می توانید یدکی سیب زمینی ؟ اگر سیب زمینی نیست در حال حاضر توسعه چشم جوانه ذخیره آن در یک جای خشک و خنک. هنگامی که آن را توسعه 3-4 جوانه آن را آماده کاشته می شود. بیشتر جوانه معنی شانس بیشتری از یک گیاه در حال رشد است.

2. پیچ و تابدار پیاز? یدکی نیمی از یک لامپ و برداشت پیاز تازه به طور منظم

onion organic garden

 • تکه های کوچک و یا متوسط پیاز از ریشه های جانبی. مطمئن شوید که برخی از بخشی از لامپ دست نخورده است.
 • مخلوط خاک کمپوست و کود را در یک ظرف و گیاه این لامپ ها در آن است. نگه داشتن در یک گرم و خشک محل. آب آن روزانه حدود سه هفته است. در حال حاضر آن را باید شروع به رشد شاخه های.
 • هنگامی که شاخه های یک زن و شوهر از اینچ طولانی پیاز را از خاک و جدا کردن لامپ.
 • در حال حاضر کارخانه لامپ به طور جداگانه در یک ظرف بزرگتر (و یا به طور مستقیم در زمین). مطمئن شوید که وجود دارد کافی کود و یا کمپوست به نگه داشتن آن را پرورانده. آب آنها را هر روز به مدت دو ماه یا بیشتر. برداشت باید آماده را در ظرف شش هفته.

3. خشک شده و فلفل اضافه می کند که هیچ عطر و طعم? آن می تواند منجر به بسیاری از باغ خود را

از طریق GIPHY
 • را به طور کامل خشک شده و فلفل قرمز و شکستن آن را به حذف تمام دانه ها (لطفا با استفاده از دستکش). گسترش آنها را به طور مساوی بر روی یک حوله کاغذی و اسپری آب.
 • برابر حوله کاغذی نصف شده و سپس آن را رول. امن با یک باند لاستیکی. این محل در یک جای خشک و خنک و اسپری آب بر روی آن در هر روز است.
 • پس از حدود یک هفته آنها را آماده برای کاشت. را در یک ظرف بزرگ به اندازه کافی برای جا حوله کاغذی (در هنگام نعوظ کشیده). اضافه کردن یک ترکیب خوب از خاک و کمپوست به آن است.
 • حفاری خاک حدود 2-3 اینچ عمیق و گسترده ای به اندازه کافی به جای حوله کاغذی (بامبو حوله کار می کند و حتی بهتر). باز کردن حوله در این سنگر تا دانه ها در معرض و پوشش با خاک ، شما همچنین می توانید دانه های گیاهی به طور مستقیم.
 • آب هر روز متناوب و نگه داشتن ظرف را در یک جای گرم که از آن می شود حدود 4-6 ساعت از نور خورشید است.
 • در روز 10 برای اولین بار مجموعه ای از برگ ها ظاهر خواهد شد. در حدود 2 ماه این گیاه رشد خواهد کرد 8-10 اینچ در ارتفاع و شروع گلدهی است. اولین فلفل جوانه به نظر می رسد باید در زیر 7-10 روز است.

4. پیر, تخم گشنیز با هیچ عطر? کارخانه آنها را در باغ خود را

coriander organic garden

 • نگاهی به تعداد انگشت شماری از آلی تخم گشنیز و گسترش آنها را به طور مساوی بر روی یک صفحه. شکستن دانه به نیمه.
 • آماده سازی خاک با کمپوست و پاشیدن آب بر روی آن. حفاری بیش از 2 اینچ عمیق. افشانده شدن بذر در مدرسه خط. نگه داشتن یک فاصله 0.5-1 سانتی متر بین آنها.
 • پوشش با خاک و دکمه بصورتی پایدار و محکم. آب دانه سمت راست پس از کاشت و یک بار در هر روز. در عرض 7-10 روز برگ خواهد شروع به جوانه زدن است. در ابتدا برگ خواهد بود براق بلند و ضخیم.
 • هفته سوم شما باید ملایم عطر. این زمان ضخامت برگ را تبدیل نازک است. این است که زمانی که آنها آماده برای برداشت محصول است.

5. نعناع سرچشمه می گیرد به ادویه تا خود باغ

mint organic garden

 • را انتخاب کنید و ساقه نعناع (pudina) که کوچک ریشه های جوانه. محل آنها را در یک شیشه پر شده با آب در دمای اتاق. مطمئن شوید که آنها دریافت نور خورشید مناسب (اما نه بیش از حد مبادا آب تبخیر)
 • تغییر آب و روزانه تکرار برای 7-8 روز.
 • را انتخاب کنید یک گلدان کم عمق است که 1-1.5 فوت عرض (نعناع گسترش بسیار سریع) و اضافه کردن یک مخلوط خاک, کوکوپيت و کمپوست به آن است. نگه داشتن گلدان در محل کافی نور خورشید.
 • روز 8 ساقه باید ریشه های تیراندازی است. گیاه را در گلدان حفظ فاصله 15 سانتی متر بین هر یک از.
 • آب گیاهان در هر روز است. نگه داشتن برگ کمرنگ بنابراین آنها گسترش افقی.
 • برگ نعناع را شروع شکوفایی در عرض چند هفته. مطمئن شوید که شما برداشت بیش از 1/3 برگ در هر نقطه

همچنین بخوانید: رشد گیاهان بدون خاک: دهلی نو راه اندازی قدرت های هوشمند هیدروپونیک باغ با هوش مصنوعی!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>