Minnesota Vikings خواهد شد ‘Never Say Never’ به Everson Griffen بازگشت جنرال موتورز می گوید

پس مینه سوتا وایکینگ ها اجازه Everson Griffen برای تبدیل شدن به یک عامل آزاد شده اند وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا یا نه این تیم ممکن را به پایان دفاعی. در حالی که شانس مراسم کوچکتر هستند پس از سال 2020 پیش نویس Vikings GM ریک Spielman به تازگی گفت که “هرگز نمی گویم هرگز” در مورد احتمال بازیکن آینده.

مایک Florio از ProFootballTalk با اشاره به وایکینگ ها احتمال دارد پیش نویس Griffen جایگزینی زمانی که آنها در زمان کارولینای جنوبی تصویب حمله کننده D. J. Wonnum در دور چهارم. هنوز Spielman صحبت در مورد درب اینکه کاملا در بسته در بازگرداندن مدافع کهنه کار.

“این سخت است برای گفتن حق در حال حاضر که در آن همه چیز است و جایی که ما در [اما] تا زمانی که همه چیز تبدیل به بیشتر از نرمال I will never say never در یک بازیکن است. من می دانم که آن را بسیار سخت خواهد بود در حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ نظر. من نمی خواهم به کسب و کار کنار آن اما در حال حاضر من می دانم که در آن فهرستی از ما است.”

با وجود اینکه آن صدا را مانند وجود دارد شانس بسیار کمی را فهرست کرده بود اتاق را برای Griffen وی افزود: یک نکته گفت: “فهرستی است را تعیین می کند.” سمت تلنگر است Florio با اشاره به Spielman پس از آن ساخته شده یک نظر در مورد تیم های دیگر انتشار بازیکنان مدیرعامل هرگز فکر نمی کردم در دسترس بود.

که این وضعیت وقتی که می آید به Griffen. او یک عامل رایگان در حال حاضر. اگر وایکینگ ها می خواستند او را به بازگشت آنها نمی نیاز به صبر کردن برای تیم دیگری به قطع او سست است.

Spielman در ادامه به بحث در مورد چگونگی این تیم مقابل دفتر همیشه کار را از طریق حالات مختلف که در آن آنها ممکن است در یک بازیکن دیگر. Florio معتقد است که اگر وایکینگ ها قرار بود برای انجام کاری مانند بازگرداندن Griffen این خواهد بود offseason آن اتفاق می افتد.

به دلیل شیوع کروناویروس شانس بسیار محدود offseason بسیار خوب است. این بدان معناست که تیم در حال رفتن به تکیه به سمت بازیکنان می دانند و می دانند که یک تیم ، پس از صرف تمام عمر خود را 10 سال کار حرفه ای با وایکینگ ها تا کنون Griffen می داند که این سیستم در داخل و خارج. اگر این تیم احساس نیاز به اضافه کردن یکی دیگر از پایان دفاعی در آینده نزدیک Florio معتقد است شانس وجود دارد چیزی می تواند انجام شود با این بازیکن کهنه کار.

از سوی دیگر این تحلیلگر با اشاره به وایکینگ ها باید از یک حقوق و دستمزد کلاه موضوع است. دلیل اصلی است که دو طرف جدا در اوایل بهار. به منظور Spielman را Griffen بازگشت وجود دارد که به حرکت به فضای بیشتر در زیر درپوش قبل از فصل لگد کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>