Minnesota Vikings گیرنده گسترده Stefon Diggs ساخته شده برخی از تغییرات در حساب های رسانه های اجتماعی است که باید رهبری مردم در داخل و اطراف NFL به اعتقاد او ممکن است در حال حرکت است. به طور خاص Diggs حذف تمام منابع خود را به تیم شخصی خود Instagram account. این نوع از پاکسازی چیزی است که ورزشکاران حرفه ای باید قبل از انجام می شود و این بدان معنی است که یا درخواست خود تیم فعلی یا شنیده آنها در حال خرید.

در مورد Diggs وجود دارد گزارش ها و شایعاتی وجود دارد که مینه سوتا وایکینگ ها به دنبال ایجاد یک معامله است. عصر وایکینگ گزارش شایعات رسیده اند بحث های رادیویی که در آن کالین گاو چران ادعا کرد او گفته شده بود این تیم می خواستم به تجارت Diggs قبل از فصل جدید آغاز می شود. این سایت همچنین با اشاره با وجود ارسال برخی بسیار خوب اعداد برای وایکینگ ها در سال 2019 آن بود و نه آشکار Stefon Diggs نبود مبارک در بنفش و طلا.

که ناخشنودی آشکار چند بار در طول فصل به طور منظم, اما آن را بیشتر آشکار پس از یک هفته چهار دست دادن به Chicago Bears. گسترده گیرنده قلم یک روز از تمرین پس از شکست این ادعا او بد و سرد است. وایکینگ ها نمی خرید این بهانه و جریمه او را به $200,000. از آن پس رابطه بنا به گزارش ها تنها به بدتر.

Stefon Diggs makes a catch for the Minnesota Vikings
  Thearon W. هندرسون / گتی ایماژ

این هفته به نظر می رسد Diggs معتقد است که این رابطه در حال آمدن است به پایان است. این معلوم نیست که آیا وایکینگها مینه سوتا بازیکن معتقد است که چون او گفته شده چیزی شنیده و یا گزارش های مشابه به آنچه که گاو چران بود صحبت کردن در مورد در روز سه شنبه. حذف او از مینه سوتا مراجع از خود Instagram حساب نیست و تنها اشاره Diggs داد ممکن است وجود دارد چیزی پایین آمدن پیک.

پنج بازیکن شروع به ارسال پیام در توییتر است که می تواند به عنوان تفسیر اشاره چیزی بود که تا زمانی که زوج با تجارت شایعات و Insta-پاکسازی. روز یکشنبه Diggs نوشته شده, “من عقب افتاد صد بار وقتی که من نمی تواند اعتبار… دیده می شود این فیلم صد بار من می دانم که در آن به رهبری است.”

چند تن از پیروان او معتقد بودند این بود که یک پیام در مورد خود را در حال حرکت. یک کاربر توییتر به او گفت که در حالی که او با استفاده از یک فن او خسته از پیام های مرموز. دیگر کاربران شروع به حدس زدن در مورد آنچه که تیم او می تواند تا پایان با.

چند ساعت بعد او دیگر ارسال صدای جیر جیر بسیاری از کاربران در زمان به یک اشاره او در حال حرکت بود در صحبت کردن در مورد همیشه داشتن یک ace تا آستین خود را برای “هر آنچه پرداخته است.” باید مینه سوتا وایکینگ ها تصمیم به مقابله Stefon Diggs تیم مانند فیلادلفیا ایگلز و میهن پرستان جدید انگلستان گزارش شده است در بازار است. اگر این حرکت در آینده آن را به نظر می رسد گیرنده احساس می کند آن را به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de