MIM نوبت 62; ثبت رشد در حیدرآباد در جای دیگر

حیدرآباد: همه هند Majlis-e-Ittehadul Muslimeen توانمند نیروی سیاسی در حیدرآباد جشن آن 62 تاسیس در روز یکشنبه (1 مارس).

تاریخچه

حزب ریشه در قبلا شاهزاده ایالت حیدرآباد.

تاسیس شد و شکل نواب محمود Nawaz Khan Qiledar از ایالت حیدرآباد با “مشاوره” از نواب میر عثمان علی خان نظام حیدرآباد در سال 1927. در آن مرحله اولیه آن در نظر گرفته شد طرفدار نظام ، این سازمان در ابتدا شناخته شده به عنوان اتحاد Bainal Muslimeen یا ایالات فروم در میان مسلمانان است. تاسیس شد در جلسه برجسته مسلمانان از جمله عالمان دینی و کسانی که به نمایندگی Dargahs. در این دیدار که به میزبانی نواب محمود خان Qiledar در تاریخ 12 نوامبر سال 1927 در حیدرآباد.

در سال 1938 نواب بهادر یار یونگ به خوبی می دانم اجتماعی-مذهبی رهبر انتخاب شد به عنوان رئیس جمهور MIM. او بعدها به عنوان بلندترین رهبر جامعه بود و به نام “Qaid-e-ملت”. پس از مرگ بهادر یار جانگ در سال 1944 قاسم رضوی انتخاب شد به عنوان رهبر آن است.

قاسم رضوی بود به عنوان اراذل و اوباش rouser. او با تشکیل یک مبارز بال مجلس که اعضای آن بودند به نام Razakars یا داوطلبان. او بعدها در ادامه به مقاومت در برابر ادغام حیدرآباد دولت با اتحادیه. صدها و ممکن است هزاران Razakars کشته شدند که ارتش هند وارد حیدرآباد زیر لباس پلیس اقدام که در واقع نظامی عملیات پولو.

زیر ‘پلیس اقدام’ حیدرآباد دولتی ادغام شد و به اتحاد هند و MIM ممنوع در سال 1948. قاسم رضوی بود که آمریکا از سال 1948 تا 1957. این اتهامات که تحت آن او در زندان نیست حکم هر شدیدتر از مجازات است. بنابراین او منتشر شد به شرط این که او کشور را ترک کنند. او به پاکستان رفت که در آن او اعطا پناهندگی و بعد تابعیت.

گرفته شده توسط Owaisis

قبل از خروج از حیدرآباد, قاسم رضوی تحویل مسئولیت هر آنچه که باقی مانده از اتحاد Bainal Muslimeen به Abdul Wahid Owaisi یک وکیل. Owaisi با یک گروه کوچک از افراد همفکر تغییر نام داد و آن را به عنوان تمام هند Majlis-e-Ittehadul Muslimeen. کسانی که آن زمان خیلی برای مسلمانان به عنوان بسیاری از آنها دستگیر شده بود به اتهام نادرست حذف از خدمات دولتی و بسیاری از آنها را تحت نظارت برای چندین سال پس از ادغام حیدرآباد.

طول عمر Abdul Wahed Owaisi او پسر سلطان صلاح الدین Owaisi در زمان علاقه زیادی در امور حزب. او همچنین مبارزه شهرداری و بعد از آن دولت مجمع انتخابات است. پس از مرگ پدرش در سال 1975 او در زمان کنترل MIM. او بعدها به نام مجلس به عنوان پیروان سالار-e-ملت.

اولین پیروزی

برای اولین بار در سال 1960 AIMIM برنده Mallepally بخش حیدرآباد شهرداری شرکت.

ورود به مجمع

در سال 1962 صلاح الدین برنده از Patharghatti مونتاژ صندلی به عنوان یک نامزد مستقل و بعد از Charminar حوزه در سال 1967. در سال 1972 او برنده از Yakutpura و بعد از آن در سال 1978 دوباره از Charminar.

ورود به Lok سبها

در سال 1984 AIMIM پیروز در حیدرآباد Lok سبها صندلی و سلطان صلاح الدین Owaisi نمایندگی حیدرآباد برای 20 سال آینده. پس از او صلاح الدین را مهتر پسر Asaduddin Owaisi شده است به نمایندگی از حیدرآباد صندلی. این MIM شده است برگزاری Lok سبها صندلی برای حیدرآباد حوزه از سال 1984.

در حیدرآباد شهرداری در انتخابات سال 2009 AIMIM برنده 43 از 150 نفر. محمد مجید حسین منصوب شد به عنوان شهردار بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت.

این AIMIM در ابتدا یک شهر مبتنی بر حزب با نفوذ تنها در دیواره شهر حیدرآباد. آن موفق به کسب هفت کرسی در سال 2014 Telangana قانونی مجمع انتخابات و دریافت به رسمیت شناختن به عنوان یک “دولت” توسط کمیسیون انتخابات هند است.

گسترش افق

گسترش افق در سال 2012 از آن ساخته شده ورود به ایالت ماهاراشترا توسط برنده 13 کرسی در ناندید-Waghala شهر شورای شهرداری سنجی. در کارناتاکا دولت AIMIM ساخته شده که ورود به آن با پیروزی 6 کرسی در کارناتاکا کشور در ماه مارس 2013.

نیزمبد شده است یک دژ MIM. در سال 2014 انتخابات MIM برنده 16 بخش از کل 50 در نیزمبد شهر شهرداری شرکت. آنها را از دست داده مونتاژ صندلی به TRS اما امن موقعیت معاون شهردار شهر. در سال 2020 انتخابات MIM برنده 16 از 60 بخش. MIM نیز امن Bhainsa شهرداری با پیروزی در 12 بخش پس از یک فاصله 10 سال است. حزب اتحاد برای اولین بار افتتاح حساب در Seemandhra تامین پنج بخش از آدونی شهرداری در Kurnool منطقه.

این حزب موفق به کسب دو کرسی در 2014 ماهاراشترا قانونی انتخابات مجمع و یک صندلی در 2019 ماهاراشترا Lok سبها و ظهور به عنوان دومین حزب در اورنگبد انتخابات شهرداری.

AIMIM انجام شده بسیار خوب در اوتار پرادش بدن مدنی در انتخابات 2017 و ثبت پیروزی در 31 کرسی از 78 کرسی آن رقابت. در 2018, AIMIM همکاری با Prakash Ambedkar را Vanchit Bahujan Aghadi در ماهاراشترا. AIMIM & VBA رقابت 2019 Lok سبها انتخابات در ماهاراشترا. از 48 کرسی AIMIM رقابت یک صندلی اورنگبد و VBA نامزد باقی مانده 47 کرسی است. Imtiyaz Jaleel برنده اورنگبد صندلی.

در حال حاضر AIMIM دارای دو کرسی در Lok سبها یک صندلی در بیهار مونتاژ 2 کرسی در ماهاراشترا مونتاژ و هفت کرسی در Telangana مجمع. آن انتخابات نماد بادبادک.

یو پی اس و فراز زندگی بخشی از هر گونه سیاسی ساز و برگ. اگر MIM همچنان به بازی خود کارت های آن را به خوبی ممکن است به خوبی در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>