هزاره جمع هنر در حال گذراندن شش برابر بیشتر از افراد متعلق به نسل UBS گزارش

بازدید کنندگان در سال 2019 نسخه از زراد خانه نشان می دهد در شهر نیویورک است. اسپنسر پلات/گتی ایماژ

در طول یک هفته در شهر نیویورک است که خوشه هیجان انگیز با نمایشگاه های هنری از جمله Armory Show ندا و مستقل بانک UBS و هنر بازل منتشر کرده اند خود را در گزارش سالانه دولت از هنر جهانی بازار بود که یک بار دیگر نوشته شده توسط فرهنگی اقتصاددان کلر McAndrew. جالب به نظر می رسد که هنر فروش در سال 2019 به پایان رسید تا جذب برخی از کلی بدبینی تعریف شده است که سال گذشته به این معنی است که فروش در سراسر جهان کاهش یافته است از سال 2018 را $67.4 میلیارد دلار به 64.1 میلیارد دلار در سال 2019. با وجود این مسطح در سود یک روند است که همچنین آشکارا پدید آمده بود که هزاره جمع در حال حاضر در حال گذراندن بیش از شش برابر پول در هنر است که کودک boomer جمع هستند به این معنی که صنعت wringing دست در مورد افراد جوان علاقه به اندازه کافی در شخصی تجمع ثابت شده عملا بی فایده است.

همچنین نگاه کنید به: چگونه ما موزه ها در حال آماده سازی برای Coronavirus

این تصور غلط رایج است که millennials علاقه مند به تجربه به جای اموال راحت اسطوره که ماسک این واقعیت است که بسیاری از افراد جوان نیست از نظر مالی مجهز خود را به خانه های خود و یا سرمایه گذاری در آینده خود را. حتی اگر بازار هنر بدیهی است که caters به مشتریان با مقدار زیادی از هزینه های قدرت, این موذی ایده هنوز هم ادامه دارد: به همین دلیل است که گرایش به صدا تعجب آور هر زمان که گزارش نشان می دهد که وای صرف مقدار قابل توجهی از پول در هر چیزی. به علاوه اخیر منابع در سراسر جهان اضطراب مانند تغییر آب و هوا از هنگ کنگ, تظاهرات, آمریکا, تجارت, تعرفه ها و گسترش coronavirus نیز پرتاب آچار در سلامت از نخبگان هنر جهانی تجارت است.

“بین المللی مرزی جریان هنر در حال حاضر نیز به صورت یک خشم نیروهای مخالف از افزایش تجارت مقررات و تعرفه ها به درایو به خرید بیشتر محلی برای کاهش بازار هنر و تاثیر آن بر محیط زیست” McAndrew در بیانیه ای گفت. “جهانی شدن بازار هنر شده است و کلید آن گسترش بیش از 20 سال گذشته کاهش آن خطر حرکت نزولی از طریق حمایت از متنوع تر پایه از خریداران و فروشندگان است. در حالی که این گرایش بعید است که به چالش کشیده می شود در کوتاه مدت افزایش تعرفه و مقرراتی که مانع عبور از مرز فروش ممکن است اثر منفی بر روی بازار رشد در آینده است.”

بعلاوه یک UBS بررسی نشان داد که در سال گذشته 48 درصد از جمع استفاده می شود سیستم عامل آنلاین برای خرید هنر یا همیشه یا اغلب. همراه با هزینه های برتری millennials و مستمر آسیب تجاری است که پروازهای هواپیمایی تحمیل بر محیط زیست, آن را فقط ممکن است مورد که چند دهه از هم اکنون مجموعه هنر خواهد بود کشت توسط افرادی که هرگز ترک خانه های خود و نمایش آنلاین برای تماشاچیان کنجکاو که هرگز خود را در خانه یا. است که, اگر دمدمی مزاجی موج جزر و مدی نیست از بین برود ما همه از آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>