مایلی سایرس در حال بازگشت به تپه پنهان

مایلی سایرس در حال رفتن به تپه پنهان. مایک کاپولا/FilmMagic

مایلی سایرس در حال بازگشت به تپه پنهان. بازیگر و خواننده scooped تا یک خانه جدید در کارداشیان-loved منطقه است.

کوروش پرداخت بیش از $4.95 میلیون دلار برای شش اتاق خواب 4.5-حمام خانه در بازار معامله به ازای هر رکورد برای اولین بار کشف توسط لس آنجلس تایمز. کوروش که خریداری خانه از بازیگر اسکات Baio برادر استیون استفاده از اعتماد برای تکمیل معامله.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان را باربادوس ویلا تعطیلات ذکر شده است برای $25 میلیون

این 5,954 فوت مربع لس آنجلس صفحه اصلی امکانات گسترده-تخته چوب کف و سقف های طاقی در سراسر.

خوردن در آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ, سفید cabinetry, خاکستری, کانتر سنگ مرمر و یک مرکز جزیره و همچنین به عنوان یک صبحانه منطقه است. آن را به یک اتاق نشیمن با شومینه و همچنین به عنوان یک عطارد-نوار شیشه ای و شراب یخچال.

در جای دیگر در خانه وجود دارد یک منطقه ناهار خوری جداگانه و یک خانه سینما.

مالک مجموعه شامل یک شومینه پیاده روی در گنجه و یک بالکن خصوصی و همچنین به عنوان یک حمام با غرق یک غرور غوطه ور شدن در وان حمام جداگانه و حمام بخار.

در خارج بر روی 1.18 هکتار املاک و وجود یک استخر و آبگرم در یک گودال آتش و غرق کباب و نوار منطقه با تعداد زیادی از نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری گوشه.

این روشن نیست که اگر کورش که اعلام تقسیم از Liam Hemsworth سال گذشته طرح استفاده از خانه جدید خود را به عنوان محل اقامت اصلی اما در اوایل سال جاری او به فروش او مالیبو خانه. کوروش که در حال حاضر قدمت کودی سیمپسون هنوز هم صاحب یک استودیو املاک شهرستان که او خریداری شده در 2011 و او نیز حفظ وسیع تنسی مزرعه.

کورش است که در حال حاضر آشنا با این منطقه به عنوان او قبلا متعلق به یک سواری به سبک ملک در تپه پنهان که او به فروش می رسد در سال 2018 است. 5.5 هکتار املاک و پس از آن نشانید و در حال حاضر تقریبا فقط یک قطعه زمین خالی. آن را به تازگی به فروش می رسد یک بار دیگر به هیچ یک دیگر از کایلی Jenner که doled 15 میلیون دلار برای املاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>