مایلی سایرس جدید تو که می پردازد ادای احترام به ماتیس را برهنه

مایلی سایرس در مراسم تام فورد AW20 نشان می دهد در شیر Studios در 7 فوریه سال 2020 است. David M. Benett/دیو Benett/گتی ایماژ

مایلی سایرس تا به حال پر سر و صدا از چند سال در چشم های عمومی است اما او تمایل برای خود بیان کرده است به ظاهر هرگز کاهش خواهد یافت در سراسر زندگی حرفه ای او. فراتر از او کاتالوگ کوهستانی موسیقی پاپ کورش دارای مجموعه گسترده ای از خالکوبی و این هفته نوازنده اضافه شده به بدن او هنر با تو برهنه ماتیس شکل انجام شده توسط این هنرمند خال کوبی نیکو Bassill. ماتیس که البته به عنوان یکی از مهمترین و استادانه colorists از قرن 20th, ایجاد عکس گوناگون که برانگیخته بازیگوش احساسات و عواطف و همچنین تمایلات جنسی, بنابراین آن را حس می کند که کوروش می خواهم برای ادای احترام به او.

همچنین نگاه کنید به: Kendall Jenner می شود Maurizio Cattelan مجسمه سازی در گاراژ مجله آخرین شماره

تایید از طریق شخصی او Instagram حساب که تو یک مرجع به ماتیس کار Dance Me to the End of Love, کوروش نیز به نقل از این پس متن ترانه های لئونارد کوهن: “رقص من به زیبایی خود را با سوزاندن ویولن. رقص من از طریق وحشت تا من جمع شده بودند با خیال راحت در. لمس کن مرا با خود را برهنه در دست یا لمس با دستکش های خود را. Dance me to the end of love.”

کریستن استوارت در مراسم ‘کافه جامعه مخاطب در طول 69 جشنواره فیلم کن. استفان Cardinale – Corbis/Corbis via Getty Images

او نیز قطعا اولین افراد مشهور تا کنون دریافت یک خال کوبی است که منابع یک کار هنری است. به عنوان بخشی از عملکرد خود را در 2014 دانلود فیلم Clouds of Sils Maria, کریستن استوارت کردم تاتو موقت یک طراحی از پیکاسو گرنیکا که او در نهایت دائمی: این blindingly روشن lightbulb که با ماوس بیش از بقیه از زمان جنگ آخرالزمانی نقاشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>