مایلی سایرس Flaunts صدای زیر شکم در Instagram Post فراخوانی برای مردم به پوشیدن ماسک

مایلی سایرس نشان داد او باب روز هسته ای در یک سیاه و سفید, cumshot on Instagram. خواننده قوی tum قابل مشاهده بود زیر یک بالا محصول سفید که می گوید: “کثافت” و بالا آمدن شلوار تشکیل شده از تکه های مختلف ناودانی و تصاویر. این مرزی نگاه کامل است با سست ژاکت دوچرخهسواری با جمجمه و راه راه که آویزان معمولی خاموش مایلی آرنج. او مطرح شده با دست در جیب او دمدمی شلوار جین لاغر.

مایلی لایه, چند زنجیره های کوتاه بیش از تی شرت. او افزود: bling بیشتر به نگاه با بزرگ دست و پنجه نرم روی کمربند که کابل در سمت چپ او ران. او همچنین لرزاند چند سوراخ گوش از جمله قرار دادن کلیپ های کاغذ به او گوش چپ. او تصمیم گرفت به استفاده های مختلف سوراخ در گوش راست او اضافه می کند که بیشتر احساس منحصر به فرد به لباس عکس. او ورزش شانه طول مو آویزان از دست دادن با او گسترده ای چتری پوشش شانه او. مایلی مدل موی است choppier از بلند کلاه گیس بلوند با موی چتری او شناخته شده در زمان خود به عنوان هانا مونتانا.

او مطرح شده در برابر یک دیوار متشکل از مربع های کوچک در مودی شات. مایلی gazed به دور از لنز دوربین در لودگی ضربه محکم و ناگهانی در زیر یک اسموکی چشم نگاه کنید. با توجه به تاریکی فیلتر آن را دشوار است به تشخیص رنگ در کت و شلوار.

مایلی نوشت: کوتاه اما به نقطه عنوان یادآوری او مخاطبان زیادی که ماسک صورت اجباری هستند در بسیاری از مکان ها.

او 112 میلیون پیروان آب گرفتگی تصویر با ستایش با بیش از 440 هزار دوست دارد و بیش از 3000 نظرات.

“بله! این نگاه یک خدمت hunny” یک فن نوشت توصیف ساز و برگ خود را.

“عشق از زندگی من” دوم Instagram کاربر اعلام کرد در نظر است.

“عشق آن شلوار” شخص دیگری قدردانی از خواننده.

“ما از دست رفته شما ملکه” نهایی فن گذراند در بخش نظرات.

این اولین بار است که مایلی به ارسال شده در پلت فرم رسانه های اجتماعی از ژوئیه 4. آخرین پست بازگشتی تصویری از او انجام در iHeartRadio Music Festival در سال 2017.

اگر چه مایلی است که با پوشیدن یک ماسک صورت در این تصویر او خودش را نشان داده است پوشیدن آنها در گذشته است. همچنین این اولین بار نیست که سابق ستاره نوجوان است او را تشویق پیروان به سایش پوشش صورت. در ماه مه او نوشته شده یک تصویر از خودش را با پوشیدن یک ماسک روشن با زبان به او Instagram همانطور که قبلا تحت پوشش Inquisitr. این خواننده شده است تا حدودی آرام در سراسر ژوئیه اما قبل از آن در در سال بود خیلی بیشتر آوازی در مورد یادآوری پیروان خود را به دست خود را بشویید و به پوشیدن ماسک در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>