مایلی سایرس رقص در یک نحیف سیاه, خواهر نوح موسیقی

مایلی سایرس با افتخار نشان داد او بیکینی بدن این هفته هنگامی که او در اطراف رقصید خارج در یک نحیف سیاه و سفید دو تکه. این “Wrecking Ball” خواننده قرار داده و او را مناسب و باب روز بدن در تمام نشان می دهد در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به او Infinite حساب در مارس 21 که او به طرفداران نگاهی به خودش در حال حرکت به خواهر نوح سایرس جدید آهنگ “شبح.”

این ویدئو آغاز شد و با چند عکس های متفاوت از مایلی در حالی که او sauntered کردن یک مجموعه ای از سنگ خاکستری, هوای آزاد, مرحله در شنا.

او سپس با استفاده از یک تعداد مختلف افکت های تصویری به عنوان او نشان داد او حرکت برای دوربین.

27-ساله — که به تازگی عینک بسیار عجیب قریب, ماسک صورت در رسانه های اجتماعی — swished باسن او و دست او را به عنوان او به دوربین نگاه قبل از کلیپ سپس تقسیم به دو و سپس به سه. عکس نابود و لگدمال کردن سر خود را به تمرکز بر روی شکل و باریک او و به طرفداران خوب نگاه او چندین خالکوبی.

@mileycyrus

کلیپ سپس جابجا بازگشت به شش و نه متفاوت به نظر می رسد در سابق صدا به عنوان مربی او ادامه داد: به رقص به آهنگ است که در برجسته نوح آخرین EP با عنوان پایان همه چیز. مایلی چیزهایی نگه داشته شرجی با فیلم. او بدن نورد و نقل اسلحه خود را در اطراف در حالی که او در حفظ تماس با چشم با دوربین.

مایلی sported به طور جدی دامن کوتاه, در ویدئو ظاهر شده و به طور کامل آرایش-رایگان به او اجازه بارز زیبایی طبیعی انجام تمام صحبت.

به عنوان برای او لباس شنای زنانه دوتکه, او را لرزاند یک رشته دو قطعه برای رقص کلیپ که هیچوقت ترک زیادی به تخیل.

مایلی دزدکی شنا ساخته شده بود تا از غوطه مثلث بالا با دو رشته بیش از شانه های او و یکی دیگر که پیچیده در اطراف او تنه.

او نگه داشته و همه چیز مطابق با ساده سیاه و سفید پایین. این دادخواستها ویژه یک قطعه کوچک از مواد برگزار شد تا با همان نازک رشته بیش از دو لگن که پیوسته برای مواد با دو حلقه نقره ای.

او accessorized با دستبند در هر دو مچ دست.

در زیرنویس مایلی به او گفت: 3.5 میلیون Infinite پیروان که این ویدئو مشخص شده او اولین بار با دیدن خودش ورزشی, بیکینی, از آنجا که مستند به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس اول آغاز شده و در ماه مارس.

در این ویدئو مشاهده شده است بیش از 242,000 انداز در 11 ساعت و دریافت بیش از 50,000 دوست دارد.

آخرین نگاه کنید که چگونه مایلی بوده است صرف وقت خود را در میان شیوع آمد و پس از او کشف شد و در مورد با کودی سیمپسون در تمام دنده محافظ به عنوان آنها برداشت یک قهوه با هم در کالاباساس کالیفرنیا است که در جایی که آنها بوده ام سوار کردن بحران با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>