مایک Tomlin می گوید همه NFL امکانات باید بازگشایی در همان زمان

NFL گزارش شده است که آماده برای حرکت به جلو با یک بازگشایی تدریجی از تیم, امکانات, اما, Pittsburgh Steelers مربی مایک Tomlin می خواهد به مطمئن شوید که هر کس می خواهد در برابر زمانی که درب باز به بالا و دوباره.

به عنوان ESPN گزارش لیگ با ارسال یادداشتی به تمام 32 تیم در این هفته در تشریح این برنامه اجازه می دهد تا تیم به آرامی بازگشایی امکانات با اولین فاز برنامه ریزی شده برای شروع در مه 15. لیگ قبلا با تاخیر شروع offseason برنامه های میان مستند اقدامات در جای خود قرار داده به سرعت گسترش coronavirus NFL.com گزارش شده است.

اما با بازگشایی اکنون در چشم آن است که روشن نیست اگر همه تیم ها قادر خواهد بود برای شروع در همان زمان. تعدادی از ایالت ها شروع به عقب محدودیت و اجازه می دهد برخی از کوچکتر مجامع عمومی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از کسب و کار برای بازگشایی, اما کشورهای دیگر در دیگر جدول زمانی.

Tomlin گفت که او فکر می کند آن را تنها عادلانه به صبر کنید تا زمانی که همه تیم ها قادر به شروع در همان زمان.

“من تجویز به رویکرد رقابتی انصاف در بازی ما است و همه می شود یک فرصت” استیلرز مربی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز شنبه. “ما بازی بسیار رقابتی است. این یکی از چیزهایی است که فوتبال در این سطح بسیار جذاب برای طرفداران ما. من متعهد به حفظ و حفاظت از آن و پس از تمام تیم های گرفتن یک فرصت برای شروع در همان جای پای یک عنصر اصلی است.”

به ESPN گزارش اشاره کرد که این یادداشت فرستاده شده به تیم این هفته نه مرجع قبلی لیگ سیاست است که گفت: امکانات نمی تواند بازگشایی تا هر تیم تا به حال چراغ سبز خود را از کشورهای مربوطه به انجام این کار.

Tomlin گفت: این امر مهم به رعایت این قانون.

“کسانی که این دو مولفه های کلیدی برای ما است. ما در یک صبر کنید و ببینید طرز فکر و ما آماده خواهید بود برای رفتن به زمانی که هر دو جعبه چک” Tomlin گفت.

به عنوان ESPN اشاره استیلرز بدست کمی خلاق در انجام عادی خود offseason برنامه مصرف عادی minicamp تازه کار و حرکت آن را آنلاین. این تیم پیش نویس کلاس و رایگان undrafted عوامل بوده است در جلسه آنلاین درس به دریافت تیم و موقعیت-گروه آموزش در این گزارش اشاره کرد.

در حالی که آینده نامشخص است برای دیگر آمریکا ورزش لیگ هنوز در انتظار با توجه به شیوع کروناویروس NFL گفت که قصد دارد به حرکت به جلو با شروع لیگ در زمان به عنوان برنامه ریزی شده و در این هفته منتشر شد 2020 برنامه برای تیم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>