مایک Schur نشان می دهد منشا ‘پارک ها و Rec مراسم ویژه

Parks & Rec Reunion Special Live-Stream How to Watch Parks & Rec Special online

ان بی سی پارک ها و تفریح و سرگرمی است که بازگشت به یک بیماری همه گیر مراسم ویژه. کالین هایس/NBC

شهروندان پونی آماده به شلاق خود را از Lil’ سباستین یادگاری قرار داده و در سنگین تحویل سفارش به J. J. کسی که شام میخورد چرا که پارک ها و تفریح و سرگرمی است بازگشت به ویژه مراسم قسمت شنبه شب به جمع آوری پول برای COVID-19 امداد. تگرگ Zorp!

پارک ها و Rec اصل پخش NBC از سال 2009 تا 2015 و ایجاد شده توسط مایک Schur (که به تازگی به این نتیجه رسیدند که جای خوب) و Greg Daniels (دفتر) پس از بحران مالی 2008. بسیار شبیه به ریشه های داستان جدید می آید از وقایع روز. پونی ترین اختصاص داده شده کارمند لسلی Knope (Amy Poehler) است که مصمم به ماندن متصل با دوستان خود را در یک زمان اجتماعی فاصله. پول مطرح شده توسط این اسکریپت خاص را به سمت تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق.

“من صادقانه فکر نمی کنم که پارک ها و ضبط شد همیشه رفتن به دوباره به هر دلیلی فقط به خاطر اینکه من احساس نشان می دهد که تا به حال از یک نقطه به نقطه را, و من احساس می کردم که ما از آن ساخته شده و ما به پایان رسید نشان می دهد و آن را فقط به نظر نمی رسد مانند وجود دارد یک دلیل قانع” Schur گفت: تنوع. “اما این یک دلیل قانع کننده. این است که به عنوان یک دلیل قانع کننده وجود دارد.”

همچنین نگاه کنید به: منحصر به فرد: ‘دونده پیچ و خم’ مدیر به انطباق اول پانزده زندگی هری اوت’

پس از تلویزیون جهانی رئیس جمهور Pearlena Igbokwe اول مطرح موضوع یک مراسم ویژه برای امور خیریه با Schur تولید کننده فرستاده بازیگران در مورد امکان و دریافت پشتیبانی به اتفاق آرا. Schur سپس به استخدام تعداد کمی از قبلی نویسندگان به قلم یک اسکریپت است که منعکس جدید امروز غیر طبیعی و پس از آن به کارگردانی و بازیگران از طریق زوم.

Poehler رشیدا جونز, Aziz Ansari, Nick Offerman, Aubrey Plaza, Chris Pratt, Adam Scott, Rob Lowe, Jim O’Heir و Retta در حال بازگشت همه به صورت ویژه به عنوان چند معروف پارک ها و Rec ستاره مهمان. ما بسیار امیدواریم خاص پونی مورخ با چند ایده روشن در مورد مارول و جنگ ستارگان قطره به عنوان به خوبی.

“این نمی توانست یک پارک ها و Rec ویژه اگر تا به حال نشده است برخی از فوق العاده سرگرم کننده و لذت بخش سمت شخصیت و سوم شخصیت های استفاده می شود که پاپ تا بر روی نشان می دهد که” او گفت:. “بنابراین شما تعداد مناسب و معقول آنها را به عنوان نشان می دهد می رود.”

لجستیکی Schur توصیف فرآیند تولید در خانه ها تلویزیون قسمت به عنوان “بسیار دشوار است” اما چالش واقعی بود که بدانند چگونه این قسط مناسب می تواند به زمان-رقص روایت نشان می دهد نهایی فصل است.

“اولین چیزی که ما تا به حال به انجام است بگو: که در آن جهنم است همه؟’ که در آن هر کس وجود دارد.” او گفت:. “گری شهردار بر اساس چگونه ما او را ترک کرد اما لسلی و بن و مه و اندی در واشنگتن و دانا در سیاتل و کریس و آن ها در میشیگان.”

در نهایت او توصیه طرفداران به نظر این قسمت کانن در رابطه با سری کامل. این بدان معناست که تعداد کمی از شما خارج وجود دارد در حال رفتن به خود را به روز رسانی فن داستان پس از پنج قسمت.

ساده ترین و ساده ترین راه برای تماشای فیلم جدید پارک ها و تفریح و سرگرمی است NBC.com/live. اگر شما برای پرداخت کابل (یا کسی که نمی داند) همه شما نیاز دارید این است که خود را ورود به سیستم و رمز عبور اطلاعات شما را به مسابقه. اگر شما در حال کاهش هزینه ها در اطراف خانه و لازم نیست که یک کابل اشتراک شما نیاز به نگاه در جاهای دیگر. ممکن است ما نشان می دهد DirecTV رایگان هفت روز محاکمه? شما کامل هفت روز هزینه رایگان خود را قبل از عضویت پرداخت آغاز می شود.

آن را به ارزش آن را به منت باند برای آخرین بار قبل از آخرین تماس در Snakehole سالن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>