مایک پنس گزارش هشدار داد حزب دموکرات که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف نخواهد شد به Tweeting خواستار خاموش شدن به پایان

معاون رئیس جمهور مایک پنس گزارش هشدار داد حزب دموکرات طی تماس تلفنی که با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف نمی های توییتهایی خواستار دولت coronavirus مستندات به پایان حتی به عنوان رئیس جمهور انتقاد شده است برای بسیاری از آنچه را به عنوان تحریک به خشونت با توییتهایی.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده یک سری از توییت تماس برای ساکنان کشورهای دموکراتیک فرمانداران به “آزاد” ایالات خود از دقیق مستند اقدامات در جای خود قرار داده به سرعت گسترش coronavirus. به عنوان Vanity Fair گزارش تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن به تشویق اعتراضها کمتر از یک روز پس از آن او ادعا کرد که آن را به استانداران برای تصمیم گیری زمانی که کشورهای خود را خواهد شروع به عقب برخی از محدودیت های قرار دادن در محل به سرعت ویروس به نظر می رسد به طور مستقیم در تضاد با آن پیام است.

وجود دارد در حال حاضر بوده است کوچک اما رو به رشد تعداد تظاهرات از تظاهرکنندگان هل دادن به عقب و خواستار متحده برای شروع اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است. این بود که در دیدار با مقاومت توسط فرمانداران مانند ویرجینیا رالف نرتهم که غرور نمایشگاه اشاره کرد “را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها به عنوان ravings آنلاین ترول” و گفت که او بیش از حد شلوغ نگرانی در مورد ویروس و راه انداختن یک جنگ بیولوژیکی در دولت به نگرانی در مورد آنچه که تهمت بود گفت.

به نظر نمی رسد که پنس را به انجام هر کاری برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از تشویق شد. همانطور که در گزارش اشاره شد حزب دموکرات سوال معاون رئیس جمهور در تماس تلفنی روز جمعه و پاسخ در تفسیر Vanity Fairشد “مغلوب ساختن پیشی جستن را ادامه خواهد داد به ارسال batsh*t ضد اجتماعی فاصله توییتهایی مقابله با آن است.”‘

سیاسی اشاره کرد جزئیات بیشتر از دقیقا همان چیزی بیرون در تماس است.

“Senator Tim Kaine (D-Va.) فشرده پنس در مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک توییتر در پایان تماس چرا درخواست رئیس جمهور در تلاش بود برای تحریک بخش tweeting در ‘آزاد’ ویرجینیا در ایالت مینه سوتا و میشیگان و هماهنگی خود را با تظاهرات در این کشورها بیش از مستندات خود را. پنس گفت: دولت در حال کار با فرمانداران اما که رئیس جمهور ادامه خواهد داد برای برقراری ارتباط با مردم آمریکا به عنوان او همیشه است.”

بسیاری از فرمانداران دموکرات پیوست نرتهم در عقب هل دادن عموم در برابر تهمت و فشار برای بازگشایی اقتصاد در موعد مقرر. واشنگتن فرماندار جی Isnlee انتشار بیانیه ای در روز جمعه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای معترضان به “آزاد” خود را متحده را متهم به رئيس جمهور از تشویق های غیر قانونی و خطرناک عمل می کند. به عنوان Inslee اشاره کرد بسیاری از کشورهای در حال و نه حتی نزدیک به رسیدن به دستورالعمل های تعیین شده در محل تهمت خود دولت در مورد زمانی که آنها می توانند شروع به رول محدودیت های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>