مایک پنس است ‘نماینده’ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خواهان آماده شدن برای ‘رها’ رییس جمهور, MSNBC تحلیلگر می گوید

در ظاهر در صبح جو در روز سه شنبه شبکه تحلیلگر جان Heilemann ادعا کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس است که فاصله خود را از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خواهان آماده شدن برای “رها” ، اگر چه Heilemann ادعا که جمهوری خواهان هنوز در این مرحله او ادعا کرد که “روزی خواهد آمد” زمانی که آنها را ترک خواهد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل سیاسی هزینه اقامت در کنار او.

به گزارش خام داستان, Heilemann با اشاره به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تصمیم به پوشیدن یک ماسک و همچنین به عنوان جمهوری خواه ایالت جان Thune برای مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به “تغییر پیام است.” این روزنامه نگار آمریکایی و سپس توجه خود را تبدیل به پنس.

“مایک پنس در حال حاضر به طور موثر نماینده رئیس جمهور او را در تلفن با فرمانداران دیروز تبریک فرمانداران که در حال بستن به پایین کشورهای خود را در حال حاضر” Heilemann گفت.

“که صریح و روشن انکار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما مایک پنس در یک ماسک و گفت:” سرعت کامل پیش رو در اقتصاد شما فرمانداران که دقیق انجام می دهند درست است مایک پنس درک منافع سیاسی خود و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منافع شروع به انشعاب چون رئیس جمهور است و همه آنها را در یک موقعیت آنها می تواند تمام شود محکوم است.”

Heilemann همچنین با استفاده از سه شنبه MSNBC به ظاهر توجه داشته باشید که اکثر سناتور جمهوریخواه نیست دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در هنگام ساخت بر اظهارات اخیر نیویورک تایمز گزارش ادعا کرد که او نادیده گرفته نشان می دهد هوش روسی نعمت قرار داده شد در سربازان ایالات متحده.

Vice President Mike Pence (L) President Donald Trump (C) wait on the rooftop of the Operational Building at NASA before the launch of the SpaceX Falcon 9 rocket with NASA astronauts Bob Behnken (R) and Doug Hurley aboard the rocket from the Kennedy Space Center on May 30, 2020 in Cape Canaveral, Florida.
  Saul مارتینز / گتی ایماژ

روز یکشنبه پنس خواست مردم در مناطق امریکا دچار شیوع کروناویروس به پوشیدن ماسک, NBC News گزارش شده است. قابل توجه پنس گفت که با پوشیدن یک ماسک و یک “ایده خوب” به خصوص برای افراد جوان که در حال رانندگی گزارش موج ويروس در سراسر کشور است. معاون رئیس جمهور همچنین به تعویق افتاد برخی از حضور او برنامه ریزی شده بود را در فلوریدا و آریزونا در این هفته. با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رسمی این تعویق به علت احتیاط در میان همه گیر.

بر خلاف پنس که خواست آمریکایی ها برای گوش دادن به محلی و مقامات دولتی در ماسک-پوشیدن دستورالعمل سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن تشویق شهروندان به پوشیدن ماسک در هر زمان ،

به گزارش واشنگتن پست وتهمت خودداری کرده است برای تشویق آمریکا به پوشیدن ماسک. رئیس جمهور حاضر به پوشیدن یک خود را هنگامی که در مقابل دوربین. با وجود مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان جمهوری خواه سنسور. مارکو روبیو, ریک اسکات و عربستان فرمانداران گرگ ابوت و mlb باید همه به نام برای آمریکایی ها به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>