مایک پنس منصوب به سر Coronavirus نیروی کار با وجود گفته نه باور به تکامل

در طول یک کاخ سفید در کنفرانس خبری روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب معاون رئیس جمهور مایک پنس را به اتهام ایالات متحده در پاسخ به coronavirus سی ان ان گزارش شده است.

همانطور که اشاره شد در توییتر توسط تئوری تغییر پادکست میزبان متی شفیلد پنس انتصاب کنجکاو است با توجه به اعتقاد به سیستم.

“ترسناک است که معاونت پنس مسئول coronavirus گروه ضربت و نیز باور ندارد در نظریه تکاملی است که ضروری است برای هر پاسخ ؟” او در توئیتر خود نوشت.

در یک جداگانه جیر, Sheffield برجسته که روند واکسن ایجاد لولا در نظریه تکاملی. برعکس یکی از رسانه های اجتماعی کاربر را به عقب رانده برابر شفیلد ترس و اشاره کرد که پنس بیشتر شبیه به یک “مدیر پروژه” نه کسی که می خواهد در یک آزمایشگاه تحقیق یک واکسن.

همانطور که اشاره شد توسط Quanta Magazine, واکسن فشار می تواند عوامل بیماری زا به تحول در راه است که می تواند ایجاد تهدیدات جدید. چنین تکامل گزارش شده است که این موضوع از پژوهشگران که به بررسی چگونه ویروس تکامل در پاسخ به واکسن و به دنبال اتخاذ درمان های جدید برای این تغییرات است.

“فقط به عنوان پستاندار جمعیت منفجر شد و پس از دایناسورها منقرض شدند چرا که یک تو رفتگی در دیوار را باز کرد تا برای آنها برخی از میکروب ها را جاروب در را به جای رقبای حذف شده توسط واکسن” گزارش می خواند.

فوربس قبلا گزارش شده است که پنس اتحاد با ابراز این عقیده که تکامل تنها یک نظریه است که او ادعا می کند خالق خود را چارلز داروین امیدوار به دیدن اثبات در آینده است. با توجه به پنس این اثبات کرده است و در عین حال مشاهده می شود که مورد مناقشه توسط شناس Shaena Montanari. قابل توجه Montanari ادعا کرد که او و دیگران در حرفه او را مخالفت با این تصور که شواهد داروین این ایده است کشف شده است.

“معلوم نیست اگر پنس یا آگاهانه و یا ندانسته بد نمایش دادن علمی تعریف کلمه “نظریه'” Montanari نوشت.

او ادامه داد: به یاد داشته باشید که یک نظریه علمی تعریف شده به عنوان “بالاترین تعیین دانش” است که “دقت آزمایش با استفاده از روش علمی.”

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن است بازی کردن اثرات coronavirus. با وجود نظرات سی ان ان گزارش داد که رئیس جمهور شده است “خصوصی شلاق در مقامات” به دلیل مسائل مربوط به کوروناویروس.

در پاسخ به گسترش این ویروس در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) منتشر شد یک راهنما در برخورد با این بیماری همه گیر. به گفته دکتر آنه Schuchat معاون مدیر در CDC., مهم ترین چیز این است که برای مردم به خوبی مطلع و آگاه از شرایط برای اطمینان از آمادگی در مورد جامعه گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>