مایک فیشر سهام شیرین پیام برای همسر کری آندروود: “او به من الهام بخش روزانه’

Carrie Underwood شوهر مایک فیشر مشترک بسیار شیرین پیام برای همسرش را در یک پست جدید در official Instagram حساب این هفته است. بازنشسته بازیکن هاکی را به سایت های رسانه های اجتماعی روان بیش همسر خود را از تقریبا یک دهه به عنوان او از باز کردن در مورد چگونه با استعداد ستاره کشور با او سهام دو فرزند است که همیشه الهام بخش او.

در ها مایک مشترک یک عکس از کری با نام تجاری جدید کتاب با عنوان پیدا کردن مسیر شما: افتخار بدن شما سوخت و روح خود را و دریافت قوی با Fit52 زندگیکه او رسما منتشر شده در مارس 3. در آن سهام او بهترین بهداشت و تناسب اندام راهنمایی و همچنین به عنوان اسرار دستکاری زندگی پر مشغله خود را به عنوان یک مادر از دو و موسیقی کشور سوپراستار که الهام گرفته از مایک برای به اشتراک گذاشتن چقدر او به نظر می رسد به “نوشیدن تنهایی” خواننده به نگه داشتن او احساس مناسب و سالم است.

“به تو افتخار @carrieunderwood برای قرار دادن بسیار به این کتاب!” سابق نشویل شکارچیان کاپیتان نوشت: در عنوان از این جدید ها که او با خود 552,000 پیروان در 5 مارس.

او سپس افزود که کری که او ازدواج در جولای 2010 “به من الهام بخش روزانه به توان سالم و مراقبت از خودم!”

مایک همچنین اضافه شدن هشتگ #findyourpath به پست خود که کری و طرفداران او بوده اند با استفاده از کتاب جدید او در حالی که او برچسب گذاشته شده توسط رسمی حساب جدید تناسب اندام برنامه Fit52.

مایک پیام شیرین در مورد همسرش آمد و مدت کوتاهی پس از “ضربان قلب” خواننده باز کردن در مورد چگونه او و دو پسر 5 ساله بني اسرائيل و 1 ساله یعقوب در بر داشت خود را در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس گردباد در حالی که او در ترویج کتاب خود در نیویورک است. خوشبختانه خانواده اش همه درست پس از حادثه است.

این Instagram پست دریافت کرده است نزدیک به 20 ، 000 دوست دارد پس از مایک به اشتراک گذاشته و آن را در حساب خود را این هفته در حالی که مقدار زیادی از طرفداران flocked به بخش نظرات به روان مورد کری و زن و شوهر شیرین رابطه از یک دهه است.

“دوست داشتن این کتاب و چشم انداز او در سلامت و تناسب اندام! او الهام بخش بسیاری از!” یک نفر گفت از ستاره.

“او شگفت انگیز است و بسیار الهام بخش! من عاشق کتاب!” نظر دیگری به عنوان خوانده شده, فن خوش گفته مایک “با تشکر برای بودن چنین پشتیبانی عالی برای او!”

“چه بزرگ شوهر!!!” یکی دیگر از فن نظر مایک پست اضافه کردن دو قلب قرمز emojis و یک دعا از emoji.

این کتاب در حال حاضر برخی از معروف دیگر طرفداران خارج از کری ، کشور موسیقی ستاره Brad Paisley نیز به تازگی به اشتراک گذاشته یک نگاه خودش را به خواندن کتاب او به عنوان مشترک “شیک سوغات” او او را فرستاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>