Mikaela اسپیلبرگ پس از در پدر او را قدم به قدم و گام گذاشتن در یک حرفه ای در کسب و کار نشان دادن — البته در یک شیوه ای بسیار متفاوت از معروف او پدر است.

دختر افسانه ای فیلم کارگردان استیون اسپیلبرگ نشان داد در یک مصاحبه جدید است که او در حال راه اندازی یک حرفه ای در فیلم بزرگسالان صنعت و تولید انفرادی خود فیلم. به عنوان 23 ساله گفت: خورشید او مطلع هر دو پدر و مادر بازیگر Kate Capshaw, از تصمیم او و گفت: هر دو آنها حمایت شده است.

Mikaela نشان داد که انتخاب شغلی جدید در رسانه های اجتماعی و به این روزنامه گفت که او می خواست برای پیدا کردن یک شغل که در آن او می تواند کنترل بدن خود و تصویر. Mikaela بود که به تصویب رسید به عنوان یک کودک گفت که در حال رشد در جنوب او تا به حال بدست مشکل بودن بیش جنسی مزاج فرد و آماده بود که به نوبه خود در اطراف.

“من واقعا خسته قادر به سرمایه گذاری بر روی بدن من و من کردم و واقعا خسته شده بودن گفت: به نفرت بدن من” او به اشتراک گذاشته.

“و من هم فقط خسته از کار روز به روز در راه بود که رضایت بخش روح من. من احساس می کنم انجام این نوع از کار من قادر به برآوردن دیگر مردم اما احساس می کند که خوب است چرا که آن را در راه است که باعث می شود من احساس نقض شده است.”

راه اندازی یک فیلم حرفه ای فیلم نیز اجازه می دهد تا امتیازش را برای مقابله با سر-در برخی از ناامنی او قبلا در مورد بدن خود و تبدیل آن به یک مثبت.

“راستش من متنفر قفسه سینه برای مدت طولانی, اما من در نهایت آموخته و آن را در آغوش. که یکی از چیزهایی که من آپلود این زن و شوهر اول از فیلم من متوجه شدم این است moneymaker’ – my سینه های بزرگ,” او گفت:.

اسپیلبرگ اضافه شده است که او نمی خواست به وابسته به پدر و مادر او را برای تمام عمر او و تصمیم به راه اندازی یک فیلم حرفه ای فیلم نه از ناامیدی اما از آنجا که این احساس مثل یک “مثبت و توانمند سازی انتخاب است.” اما امتیازش نیز وجود دارد گفت: خطوط او نمی خواهد عبور بر روی فیلم — از جمله ظاهر می شود با فرد دیگری. او مشغول به 47 ساله چاک Pankow که امتیازش گفت: حمایت از زندگی حرفه ای اش تصمیم گیری است.

به عنوان New York Post , اشاره, Mikaela بود و در واقع دومین اسپیلبرگ خواهر و برادر را به اولین در کسب و کار نشان دادن این هفته است. برادر بزرگتر Sawyer همچنین عرضه در فیلم ترسناک عسلک.

LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 14: Kate Capshaw and Steven Spielberg attend the EE British Academy Film Awards at the Royal Opera House on February 14, 2016 in London, England. (Photo by Ian Gavan/Getty Images)
  ایان گاوان / گتی ایماژ

این مصاحبه به نظر می رسد در حال حاضر با توجه Mikaela حرفه ای افزایش عمده به عنوان او Instagram پس از بیش از دو برابر و به حدود 7000 در فقط چند ساعت پس از این داستان برای اولین بار منتشر شد. اما طرفداران امیدوار به گرفتن یک نگاه اجمالی از زندگی حرفه ای او را به صبر کمی طولانی تر به عنوان او در حال حاضر مجموعه ای از صفحه به بخش خصوصی و دستور طرفداران به او را در یک مبتنی بر اشتراک سایت — که او هنوز راه اندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im