میشیگان اتحاد ملت بالاترین Coronavirus مرگ و میر به عنوان اعتراض به اقامت در خانه سفارشات ادامه

ایالت میشیگان به حال بیشترین میزان مرگ ناشی از عفونت کروناویروس در این هفته یک علامت است که می آید به عنوان اعتراض به اقامت در خانه سفارشات در دولت شدت یافته است.

به عنوان WWMT امور خارجه را دیدم بیش از 4000 مرگ و میر از طریق پنج شنبه, دادن میشیگان یک مرگ و میر 9.13 درصد است. به عنوان نیویورک پست اشاره کرد که کاهش تعداد مرگ و میر کلی نسبت به دیگر سخت ضربه متحده مانند نیویورک و نیوجرسی اما به طور قابل توجهی بالاتر درصد از افراد آلوده در حال مرگ از عوارض این ویروس.

به عنوان WWMT گزارش اشاره کرد که در سراسر کشور مرگ و میر است 5.8 درصد و هر دولت دیگر در کشور دارای نرخ مرگ و میر کمتر از 7 درصد است. در این گزارش ذکر شده که کارشناسان گفت که دولت را به عدم تست است که به احتمال زیاد مصنوعی باد مرگ و مير اما اشاره کرد که کشورهای دیگر در برخورد با همان کمبود در تست و هنوز هم رویکرد به تعداد زیاد دیده می شود در میشیگان.

بالا بودن نرخ مرگ می آید به عنوان ایالت میشیگان دیده است یک سری از تظاهرات در برابر فرماندار گرچن Whitmer را گسترش مستند اقدامات پس از اعلام وضعیت اضطراری در دولت است. در اوایل این هفته تعدادی از معترضان به دولت ساختمان کاپیتول در اعتراض به اقامت در خانه سفارش برخی از آنها را حمل تفنگ و نشانه حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که ارائه شده تشویق به معترضان.

در حالی که معترضان در سراسر تعدادی از ایالت ها برگزار شد این تظاهرات میشیگان را به دست آورد توجه ملی برای تعدادی از معترضان حمل اسلحه های طولانی است که منتقدان می گویند به ارمغان می آورد غیر ضروری و خطرناک عنصر به درخواست دولت برای بازگشایی شده است.

اعتراض و حتی منجر به برخی از اعضای مجلس قانونگذاری ایالتی به پوشیدن جلیقه ضد گلوله. دموکراتیک بهداشت ، Dayna Polehanki گفت که این تظاهرات منجر به برخی از ترس در میان کسانی که مشغول به کار در دولت و کنگره.

“به طور مستقیم در بالا من مردان با تفنگ فریاد ما. برخی از همکاران من که خود جلیقه های ضد گلوله پوشیدن آنها. من هرگز ما قدردانی Sergeants-در-آغوش بیش از امروز,” او نوشت: از طریق مستقل.

حتی به عنوان بسیاری از ساکنان فشار برای دولت شروع به بلند کردن محدودیت و اجازه می دهد غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی وجود دارد نشانه ای از کارشناسان بهداشت عمومی است که برخی از بدترین و در عین حال آمده است. به عنوان WWMT گزارش شده در حالی که به طور کلی در سطح ایالت اعداد نشان می دهد تیز کاهش در تعداد موارد و مرگ و بستری شدن در بیمارستان در کمتر مناطق پرجمعیت در میشیگان غربی افزایش یافته است بیش از دو هفته گذشته. کارشناسان گفت که شیوع بیماری در مناطق روستایی می تواند تاخیر در پشت تعدادی از موارد در بیشتر متراکم و پرجمعیت شهرستانها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>