Michie Peachie آسانسور یک نیمکت در حالی که تاب آبی دوچرخهسواری شورت و سینه بند ورزشی در جدید Instagram ویدئوها

تناسب اندام, مدل, Michie Peachie در بر داشت راه های خلاقانه برای ترکیب یک قطعه از مبلمان به تمرین در آخرین سری از فیلم های او Instagram صفحه. در به اشتراک گذاشته شده کلیپ های زیبایی با استفاده از یک نیمکت به عنوان یک جایگزین برای یک هالتر او به عنوان اصلاح برخی از تمرینات به طور معمول دیده می شود در ورزشگاه را به خود را در خانه بخواند.

Michie آغاز شده و مدار با یک سری از زانو چمباتمه. برای این تمرین او قرار می گیرد انتهای نیمکت بر روی شانه خود را به عنوان او را به زانو در مقابل آن. سپس او نهایتا نیم تنه و لگن را به سمت بالا بلند کردن اجسام روی نیمکت به عنوان او بود ، در عنوان او پیشنهاد انجام ورزش”تا شکست.” او همچنین توصیه بینندگان را به باسن به طور کامل به جلو در طول ورزش.

در فیلم دوم, Michie انجام یک تنظیم سیستم عامل ساق پا نشسته را افزایش می دهد. او قرار داده شده همان پایان کوچ بر روی زانو های خود را با استفاده از رنگ زرد بالش کوسن وزن. سپس او مطرح پاشنه, که همچنین بالا روی نیمکت. در عنوان او را تشویق طرفداران به انعطاف پذیری خود را گوساله تا آنجا که آنها می تواند و برای استفاده از یک کنترل حرکت که انجام این کار.

سپس Michie نقل مکان کرد به انجام بلغاری تقسیم squats. برای این تمرین او استراحت یک پا بر روی صندلی پشت سر او و سپس برداشته نیمکت. پس از مجموعه ای از کسانی که او توده ای چمباتمه زدن آن نیز مورد نیاز خود را به بلند کردن مبل. اما در این مناسبت Michie گسترش زانو های خود را در حالی که او به عنوان ، او همچنین در tiptoes در بالای این ورزش است.

ایستاده گوساله موجب شد نهایی ورزش در مدار است, که بدان معنی است که او نیز تا به حال به صورت ایستاده در جلوی مبل. او سپس برداشته قطعه از مبلمان به عنوان او در tiptoes.

مشاهده این پست در Instagram

قرنطینه نیمکت LEGDAY ???? من به شما گفتم ما نیست, F*CKING اطراف نه بیشتر… و در حال حاضر ما در حال GETTIN فانتزی با آن ???????????? – ????صدا برای INSPO???? اول ایمنی????????♀️(لطفا پوشیدن لباس های محافظ دنده باشگاه شما رو از جمله shoesies) خوب این سنگین LEGDAY معمول است که به آمار کل enchilada! ما رو سنگین حرکت برای کون قدس, پای و گوساله!! – روال 4 مجموعه / تکرار به شکست: 1️⃣نیمکت زانو چمباتمه زدن: برای این در واقع من نمی خواهم شما را به استفاده از خود را در طیف گسترده ای از حرکت. توجه کنید که چگونه من رفتن تمام راه را به پایین اما زمانی که من طلوع من hips don’t come همه راه رو به جلو. این است بنابراین ما می توانیم نگه داشتن نیمکت ما بازگشت و امن اگر شما بودند به باسن خود را به طور کامل به جلو شما می خواهم یا از دست دادن نیمکت و یا می میرند و یا فقط در نهایت با استفاده از قسمت بالای بدن خود را به آن را نگه دارید تا.. تا همین حالا! در حال حاضر به یاد داشته باشید برای نگه داشتن یک راست به عقب و استفاده از کوسن در زیر زانو های خود را برای این همه pushin. 2️⃣نیمکت نشسته گوساله افزایش: این یکی از بزرگ. محل کوسن در بالای زانو خود را به راحتی. ذخیره کردن لبه نیمکت سمت راست بالای زانو خود را و مطمئن شوید که به نشستن در یک صندلی محکم است. مطمئن شوید که به انعطاف پذیری به عنوان بالا به عنوان شما می توانید. و جلوگیری از رفتن بیش از حد سریع است. 3️⃣نیمکت بلغاری تقسیم چمباتمه زدن: با استفاده از یک صندلی محکم به استراحت پای خود را. فشار پاشنه پا خود ایستاده پاها برای بلند کردن وزن است. پای دیگر تکرار 4️⃣نیمکت شمع چمباتمه زدن به گوساله افزایش: به بسیار گسترده ای پا موضع با انگشتان پا ، این موضع باید به اندازه کافی گسترده و پا اشاره کرد به اندازه کافی است که شما به راحتی می توانید انتخاب کنید تا روی نیمکت و سر خوردن آن در طول زانو خود را به عنوان شما را به بالا بردن و پایین آمده است. پایان بالا از هر چمباتمه زدن با یک گوساله افزایش دهد. 5️⃣نیمکت ایستاده گوساله افزایش: به راحتی اجرا شده. فقط مطمئن شوید که برای نگه داشتن پشت خود را راست هنگام چیدن روی نیمکت شروع کردن. نگه داشتن پا با هم و انجام آهسته تکرار با دامنه کامل حرکت خم به عنوان بالا به عنوان شما می توانید. بقیه بدن خود را باید سفت و راست. نگه داشتن شانه ها را به عقب. – #قرنطینه #quarantinelife #quarantinechallenge #qurantineworkout #homeworkout #homeexercises #couchworkout #chairworkout #athomeworkouts

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط ???????????????????????? ???????????????????????????? (@michie_peachie) on

ارسال شده در دوست داشت بیش از 12000 بار و بیش از 300 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در کسانی که نظرات طرفداران باران او با تحسین خلاقیت از تمرینات است.

“تو خیلی فوق العاده خلاق و بنابراین فوق العاده” یک نفر نوشت. “پس کار عالی زرق و برق دار. ایمن ماندن. شما انگیزه بسیار است.”

دیگران vouched برای اثربخشی این حرکت او گنجانده شده در این فیلم تمرین.

“من در واقع انجام این کار در خانه و این قطعا کار” یکی دیگر از فن اضافه شده است.

“وای این خیلی خلاق Michie!! U are awesome,” یک سوم گفت.

و پس از آن دیگران بوده بیش از Michie و جذابیت فیزیکی.

“آن را زیبا” یک چهارم فن اظهار نظر. “فرشته زرق و برق دار ملکه/princessita. خیره کننده مانند یک ملکه درخشنده به عنوان خورشید و درخشش روشن تر از الماس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>