میشل پول با تشکر از طرفداران برای نماز خود را به صورت Brielle, ‘آنها را ساخته اند یک دنیا تفاوت’

لیسانس و لیسانس در بهشت آلوم میشل پول همچنان به ارائه به روز رسانی بر Brielle وضعیت و مبارزه برای بازیابی. یک هفته پیش میشل نشان داد که بری به حال تحمل آسیب های جدی پس از ورزش اسکیت بورد سواری تصادف. 15-year-old teen باقی مانده در پزشکی ناشی از کما در ICU و میشل توضیح می دهد که وجود داشته اند بسیاری از بالا و پایین در طول چند روز گذشته.

در یک Instagram تصویری که میشل ارسال شده در اوایل صبح روز یکشنبه به روز رسانی در پنیر بری یک کمی ترسناک است. The Bachelor in Paradise ستاره توضیح داد که شب قبل شده بود بسیار ترسناک با فشار دخترش مغز افزایش به سطح است که به مراتب بیش از حد بالا است.

او همچنین گفت که اگر چیز نمی تواند شروع به نوبه خود برای بهتر روز یکشنبه خانواده را برای شروع به طور جدی با توجه به روش های دیگر در مورد نحوه مدیریت Brie مراقبت. میشل خواسته همه شروع به دعا و به طور خاص از مردم خواست تا همه توقف در 4 p. m. MST به دعا با خانواده اش.

در یک سری از Instagram داستان فیلم در جمعه شب میشل او را به تمرکز بر روی مثبت. او که بری شماره های در حال شروع به نگاه بسیار بهتر است و او اشاره کرد که تغییر آغاز شد به عنوان به زودی به عنوان او تا به حال خواسته همه برای نماز.

The Bachelor in Paradise , star تشکر از همه برای گرفتن وقت برای ارسال عشق و نور برای او و او اعتراف کرد که آن را به حال شده است در یک بعد عاطفی. Brie تعداد تا به حال شده است در یک جای خوب برای چهار ساعت قبل از میشل به روز رسانی بعد از آن در روز و در آن نگاه کرد که در ادامه بخشی از طریق بقیه وقت خود را با پنیر بری در ICU در روز یکشنبه.

یکشنبه شب میشل اشتراک ویدیو تأمل در این واقعیت بوده است که دقیقا یک هفته پس از همسایگان خود پیدا کرده بود بری و به نام 911. او گفت که در حالی که وجود داشته است بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در طول هفته او را تا ابد سپاسگزار برای همه چیز است که اتفاق افتاده است.

“به راستی آخرین شب خیلی ترسناک بود و دوم نماز آغاز شده در آینده شما بچه ها آن را ساخته شده است که یک دنیا تفاوت” میشل گفت: بیان که او تا ابد سپاسگزار.

میشل افزود که او شده است احساس یک معامله بزرگ از آرامش و آسایش از آنجا که بعد از ظهر جلسه نماز. بری است نه از جنگل و در عین حال با هر وسیله ای اما میشل می گوید او احساس اعتماد به نفس بیشتری آرام و امن در حال حاضر. پس از او مجموعه از به روز رسانی های کارشناسی در بهشت و سپس عازم خانه به استراحت برای یک روز دیگر با پنیر بری در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>