Michelle Lewin کشش شورت و Slays در سینه بند ورزشی در حالی که برجسته خود را به صورت صبح’

Michelle Lewin نمایش سیگار کشیدن خود را به بدن در یک مجموعه ساده از لباس زیر زنانه در Instagram و او اجازه دهید او را می دانیم که پیروان او نیز لرزاند او صبح معمولی صورت که مایل است که زندگی می تواند به حالت عادی بازگشت.

در شات میشل ایستاده بود در یک مجلل منصوب و او عینک یک تانک سبک سینه بند ورزشی است که به نظر می رسد به حال برگشت. یقه غوطه ور پایین به اندازه کافی برای نشان دادن فقط یک اشاره از مدل تناسب اندام کافی رخ. او زوج بالا مطابق با سبک لباس شنای زنانه دوتکه, نیکر که کاهش یافته و به نمایش گذاشتن, تخت, موز. میشل tugged در پوشاک با دست های خود را در هر دو لگن. این لباس های گاه به گاه چپ گستره زیادی از مدل میانی لخت نشان کردن سنگ سخت abs و سرمازده-در کمر هایش که به باسن او. میشل مطرح نیز با تاکید بر عضلات ران و گوساله.

مدل عینک پیتزایی در نرم فر که جاروب بیش از یک طرف و آبشاری بیش از شانه خود را. میشل مدل موی برجسته قهوه ای تیره ریشه. صورت خود را به نظر می رسد بیشتر آرایش-رایگان و او تا به حال یک پوزخند در تصویر به صورت او خیره شد کمی پایین در لنز دوربین را. یکی از مچ های ویژه و دیگر ساده دستبند. میشل همچنین عینک یک حلقه و ناخن شد نور رنگی.

در زیرنویس میشل نشان داد که او بیش از تمایل به ادامه زندگی به طور معمول و پیروان مشترک این عشق برای او تصویر و احساسات. بیش از 131,000 Instagrammers آمار “مانند” را فشار دهید و تقریبا 850 چپ یک نظر برای مدل. بسیاری از نظرات شامل شعله emoji نشان می دهد که بسیاری از طرفداران فکر می کردم که او داغ — صبح چهره یا نه.

“من شما را تحسین و من عاشق سادگی خود را. من به دنبال شما پس با شبکه های اجتماعی و من خود را نگاه متحده و این انگیزه من و من می خواهم به آن بدن است. من شما را دوست دارم از کلمبیا” در پاسخ به یک فن که همچنین شامل یک کلمبیایی پرچم emoji.

“شما نگاه زیبا!! در اینجا همان!” دوم پیرو commiserated.

“خیلی خوب گفت! حدس می زنم همه ما آن را از دست” نوشت: یک سوم فن.

“وجود دارد هیچ کار اشتباهی با صبح خود را به صورت” یک چهارم از شیفتگان اطمینان از تناسب اندام.

میشل هیچ غریبه ای برای نشان دادن بدن مناسب خود در Instagram به عنوان Inquisitr گزارش شده در گذشته است. ماه گذشته او به نمایش خوش بر و رو او پایین تر بدن در حالی که امیدوار پیروان خود که تمرینات با تمرکز بر این منطقه شدند و به ارزش همه کار سخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>