Michelle Lewin Sizzles در بیکینی سفید & Muses در مورد چه مدت ‘این’ به طول انجامید

ونزوئلا تناسب اندام, Michelle Lewin مشترک یک دیوانه-داغ عکس در Instagram یکشنبه و شامل یک عنوان طولانی. او در بررسی بر روی میلیون ها نفر از پیروان و یک بیت از جذاب بینش در مورد چگونگی زندگی او با شوهر جیمی Lewin در جریان بوده است در طی چند ماه گذشته ،

این عکس که میشل ارسال شده در یکشنبه ممکن است تا حدودی آشنا به 13.6 میلیون پیروان. در حالی که این خاص لحظهای نشده بود ارسال شده در Instagram صفحه قبل از دیگران از همان عکس شده بود. این تصویر نشان داد, میشل در یکی از one0one نام تجاری, حالا, به عنوان او ایستاده بود با شوهرش که عینک قرمز شنا تنه.

در این مورد میشل و شوهر او برگزار شد دست به آنها مطرح شده توسط یکی دیگر. آنها در کنار استخر خود را و آنها هر دو عینک های آفتابی به عنوان آنها نشان داد خود را دیوانه عضلانی آمار و ارقام. او flaunted او فوق العاده مخروط abs و یک مقدار خوبی از رخ ماهیگیری بدن او را به برجسته هر منحنی و فک انداختن زاویه.

“فقط می خواستم بگویم که شما قطعا یک هدف!! برای دیدن شما بچه ها خوشحال” یکی از طرفداران او نظر داد.

در طولانی, عنوان, Michelle نوشت: در مورد چه مدت coronavirus همه گیر و قرنطینه تلاش کرده بود ادامه داد. او در ابتدا سوال که آیا کسی می توانست تصور می کردند “این” را آخرین تا زمانی تپل نشان می دهد که رابطه او با جیمی چیزی بود که او ارجاع.

میشل اشاره کرد که این امر می تواند منصفانه است که بگویم که شانس نشده بود در زن و شوهر را به نفع اوایل اما گفت که یک داستان برای یک روز دیگر. او دقیق او ارجاع مداوم قرنطینه.

مشاهده این پست در Instagram

در حال حاضر چه کسی می توانست تصور می کردند که این امر گذشته ، چه ؟ ما رابطه ای است ؟ نیز که در ابتدا ما قطعا نمی باید این شانس را در کنار ما. اما این داستان دیگری است. در حال حاضر من در مورد این رفو بیماری همه گیر. من می دانم که من نباید شکایت و من شکایت نیست در همه از ما نقل مکان کرد از 900sqft آپارتمان یک کمی بیشتر از یک سال پیش تا هر زمان که من می خواهم به تنهایی من خوش شانس می شود قادر به رفتن به جایی دیگر در خانه. اتفاق می افتد که البته طبیعی است در یک رابطه. طبیعی است نه برای ما به عنوان انسان این است که به قفل در با شریک زندگی خود را 24/7 در یک منطقه کوچک. با هیچ جایی شما می توانید زمانی که شما نیاز به یک لحظه برای خودتان. و برای بسیاری از در حال حاضر این یک مشکل بزرگ است. من می خواهم به شنیدن داستان خود را. چگونه شما آن را اداره کند ؟ نوشتن!???????? و برای شما این است که در این وضعیت نا امید کننده اجازه دهید آن را همه را در نظر. و کمک به یکدیگر! این وضعیت روی حیله و تزویر. این یک واقعیت بی دست و پا. غیر قابل تحمل برای بسیاری از. پس از نوشتن مطلبی در اینجا به اجازه دهید هر آنچه شما می خواهم می گویند دریافت کمک و راهنمایی از دیگران… ????????❤️ کلمه شماست???????? . (با @Jimmy_Lewin ضرب گلوله توسط @Lee_LHGFX )

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Michelle Lewin (@michelle_lewin) در

بور زیبایی از او خواست كه به به اشتراک گذاری تجربیات خود را در هزینه های چند ماه گذشته در محله های نزدیک با عزیزان خود. او اشاره کرد که او می دانست که او نباید شکایت به او و شوهر خود زندگی می کنند در یک زرق و برق دار, خانه بزرگ در حال حاضر که در آن آنها می توانند هر یک نگاهی به برخی از فضا به تنهایی و زمانی که مورد نیاز است.

او در ادامه به دیگران را تشویق به باز کردن و اجازه دهید هر آنچه که آنها نیاز به در نظر و بسیاری از مردم در زمان او در آن است. در کمتر از 24 ساعت میشل ارسال شده بود دوست داشت در مورد 300000 بار. تقریبا 2,200 نظرات انباشت اشیاء بدست آمده تا به عنوان افراد تجربیات خود را و اظهار نظر در مورد چگونه شگفت انگیز این دو نگاه کرد.

“شما دو مانند یک زن و شوهر شیرین. هرگز شک رابطه خود را خواهد گذشته” پیرو نوشت.

“تیم رویایی” یکی دیگر پیرو اعلام شده است.

“بمب, دخترک معصوم,” کسی که دیگری را ستود.

بر اساس عکس های دیگر که میشل به اشتراک گذاشته شده در هفته های اخیر او و پسر او شده اند و هزینه های زیادی از زمان با کیفیت با هم. که آیا آنها در حال کار کردن با هم lounging استخر و یا نشان دادن خاموش خود را احمقانه طرف طرفداران خود را به وحشی بیش از پست های خود را و یک نگاه اجمالی از زندگی خود او ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>