Michelle Lewin اولین مجسمه, پاهای, وعده داده است که پایین بدن تمرینات هستند ارزش تلاش

ونزوئلا تناسب اندام, Michelle Lewin در زمان به Instagram صبح روز چهارشنبه به او نشان دهد فوق العاده بدن. او نگاه شگفت انگیز از سر به پا, به عنوان است که معمولا مورد. با این حال او عنوان اشاره کرد که او به خصوص با تمرکز بر روی عضلات پاها در این مورد افتخار از آنچه او انجام شده است.

این عکس جدید که میشل ارسال شده نشان داد که جایگاه او را در آنچه به نظر می رسد یک حوض در کنار آب است. یکی از سگ بود ایستاده در این نزدیکی هست و آن نگاه مانند وجود یک نوسان از برخی از مرتب کردن بر اساس از طرف دیگر از او. او توجه داشته باشید یک محل در geotag برای این پست اما به نظر می رسد به احتمال زیاد این عکس گرفته شد در خانه او سهام با شوهرش در میامی فلوریدا.

میشل ایستاده بود و با یکی هیپ cocked و دیگر او زانو کمی خم. او به طور مستقیم به سمت دوربین بسیار اندکی لبخند بر روی صورت خود را با یک در غیر این صورت جدی به دنبال بیان. موهای او در حال حاضر ترکیبی از تیره سبزه, ریشه های و به پایان می رسد و او گیسوان بلند شد دهید در امواج شل که آبشاری بر شانه اش.

ونزوئلا زیبایی عینک قهوه ای بدون آستین بالا است که او را در آغوش گرفت و منحنی های نشان داد یک اشاره از او معوج abs. میشل همچنین عینک آنچه به نظر می رسد یک خردل-رنگی skort که کوتاه بود به اندازه کافی به او نشان می دهد فوق العاده عضلانی ران. او همچنین عینک یک جفت از حال گوه صندل که کشیده ساز و برگ با هم کاملا.

در عنوان میشل گفت که پایین تر بدن تمرینات نمی اتلاف وقت است. به جای او گفت: آنها یک سرمایه گذاری است. این عکس بود که راه مناسب برای تناسب اندام متخصص برای اثبات نقطه داده شده چگونه موضع خود نشان داد او عضلانی گوساله و ران.

میشل پیروان یک واکنش به این پست. در عرض تنها یک ساعت بعد از آپلود عکس آن را قبلا دوست داشتم تقریبا 75,000 بار. تقریبا 600 دیدگاه ارسال شده و در آن ساعت اول بیش از حد و طرفداران او شد پر از ستایش.

“U r چنین انگیزه می خواهم به نگه داشتن کار کردن” اشاره کرد یک پیرو.

“حتی سگ می تواند به توقف به دنبال” یک فن طعنه.

“شما می توانید می گویند که دوباره” یکی دیگر پیرو اعلام شده از میشل اشاره به کسانی که پایین تر بدن تمرینات بودن کار با ارزش است.

“عشق ، های, که, لاتین, پرنیان…..” شخص دیگری اشاره کرد.

میشل سهام به طور منظم تمرین شدید فیلم ها نشان دادن که چگونه او به تلویزیون شکل مناسب او flaunts. طرفداران او می دانم که او باب روز از بالا به پایین و نتایج شگفت انگیز از تعهد به تناسب اندام از طریق نشان می دهد حتی در یک لباس مثل این یکی که نیست به خصوص آشکار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>