میشل Janavs دختران بودند دوری از دخالت در پذیرش کالج رسوایی

دختران داغ جیب اری برنده زن میشل Janavs احساس عواقب مادر خود نقش مهمی در پذیرش کالج رسوایی وکلا می گویند. دختران دبیرستان و ارشد در دبیرستان احساس گرما پس از اخبار از رسوایی شکست به عنوان بسیاری از کسانی که در زندگی خود را هم در برابر آنها با توجه به نیویورک تایمز.

دختران دانش آموزان در گلی تپه مدرسه یک مدرسه خصوصی در ساحل نیوپورت. آنجا بود که هر دو Janavs و داگلاس هاج فرد دیگری متهم در ارتباط با این مورد خدمت در هیئت مدیره مدرسه. آنها هر دو استعفا داد و پس از اخبار را شکست. هیچ پنهان کردن آنچه رفته بود در زیر Janavs از دستگیری به علت تبلیغات زیاد در اطراف صورت.

به عنوان یک نتیجه Janavs ” دختران “شد, دوری, دوستان, معلمان و همکلاسی های” وکیل او گفت:.

اما آشفتگی متوقف نمی وجود دارد, حداقل با توجه به پل Janavs میشل است. او ادعا کرد که در طول بازداشت شد, دست به دستبند ساخته شده و به پایه پابرهنه خارج است.

“در حالی که این فوق العاده دردناک و ویرانگر برای میشل از آن شده است به همان اندازه دردناک برای خانواده ما است. شده اند وجود دارد بیش از حد بسیاری از روز گذشته یازده ماه است که در طی آن من برگزار شد و هر دو از دختران من در آغوش من به عنوان آنها گریه کردن گسترده ترکیبی از احساسات از جمله خشم و مادر خود غم و اندوه و اضطراب زیادی را در مورد سرنوشت او.”

دختران ممنوع شد از ویژه رویدادهای مدرسه مانند مدل و حتی فارغ التحصیلی خود را. در حالی که قدیمی ترین دختران اجازه داده شد تا او را دریافت دیپلم او و خواهرش مورد نیاز برای تکمیل بقیه از مدرسه کار خود را در خانه. مشخص شد که جوانترین دو آگاه بود که مادر او تا به حال فریب خورده برای کمک به او را به کالج اگر چه روشن نیست که چه مقدار اگر هر چیزی بزرگش می دانستند.

Janavs بستری به پرداخت $300,000 مجموع در رشوه خواری بودجه ناعادلانه به نفع هر دو از او دو دختر در دانشگاه, پذیرش روند. اولیه رشوه 100.000 دلار بود که به کسی که دیگری او را دختر و در عمل امتحان خود را. دوم رشوه بود $200,000 و آن را به دروغ به حال دختر او را به عنوان یک والیبال استخدام برای دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. هنگامی که همه چیز آمد به نور پذیرش او گرفته شد و او نمی خواهد اجازه داده می شود به درخواست مدرسه در آینده است.

این هفته Janavs محکوم به پنج سال زندان برای نقش او را در این مورد به عنوان Inquisitr قبلا گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>