Michaela Coel می داند همه چیز در مورد عمل روزانه از بخشش خود

Michaela Coel

Michaela Coel, احاطه شده توسط سند چشم انداز از شخصیت او نقش در نمایش من ممکن است شما را از بین ببرد — که فقط ممکن است سال 2020 را باهوش ترین تلویزیون نشان می دهد. دیو Benett/گتی ایماژ برای Hearst Magazines; HBO

اگر یکی از ستاره از سال 2020 آن را به Michaela Coel. غنا-بازیگر بریتانیایی و نویسنده آخرین سری من ممکن است شما را از بین ببرداو پیشگامانه HBO و BBC نشان می دهد که به بررسی تجاوز به عنف پس از آن اثرات سوء مصرف مواد مخدر و راه دور, روابط, رسانه های اجتماعی, نرم افزار دوستیابی و پیتزا.

آن را احساس می کند مانند قبل از COVID-19 زندگی برای برخی از ما. اما در این سفر آن طنین انداز است به دلیل آن چیزی است که او نوشت: ستاره دار در شرکت کارگردانی و co-اجرایی تولید شده و در واقع در حال کنترل گفتن. کمی شبیه Trainspotting برای millennials آن شروع می شود به عنوان یک نئون رنگی جیغ وداد بازی کردن از طریق لندن خشن, شب زنده داری به عنوان Coel به عنوان آرابلا توییتر ستاره تبدیل کتاب نویسنده است که در تلاش برای دیدار با ضرب العجل. یک شب او احزاب در تمام شب بندر که تبدیل به یک کابوس پس از نوشیدن مشخصی است و او را مورد تجاوز تنها هم سرنخ صبح روز بعد. این مجموعه طولانی نفس تودرتو روایت مورد رضایت رسانه های اجتماعی, جوانان, فرهنگ و صحبت کردن بدون اینکه بهره برداری توسط رسانه ها او با استفاده از داستان خود را برای گفتن.

Coel آمد به ویژه در سال 2013, بازیگران و نوشتن در خود بازی آدامس رویاهایکه رفت تا تبدیل به یک انگلیسی (کانال E4) طنزهای تلویزیونی در سال 2015 و فقط به عنوان او در مورد به برتر با Netflix بکشد, او تبدیل به یک $1m معامله پس از آنها او را تکذیب کرده کپی رایت از کار (هر چند او هنوز هم ستاره دار در Netflix بکشد اصل در آینه سیاه و سفید, سیاه و سفید زمین در حال افزایش و خیلی وقته منتشر شده). Coel صحبت زوم از خانه اش در لندن در مورد Instagram اعتیاد او پادکست های مورد علاقه و به همین دلیل او را نگه می دارد و خراب کردن و از افزایش آن است.

ناظر: چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد موفقیت این نشان می دهد ؟
Michaela Coel: بسیاری از آن است. گاهی اوقات من گریه اشک شادی. وقتی که من خواندن E. الکس یونگ پوشش داستان در مورد من در کرکس من نابود شد. این یک مقدار زیادی. آن شده است قریب به اتفاق یک چرخش سر. آن بوده است ، من احساس می کنم حتی اگر آن را برای تلفن های موبایل مانند یک کلیشه کلمه من احساس می کنم ممنون. مفتخر شده اند قادر به ارائه این به مردم در این زمان.

این نه تنها نشان می دهد تا بر روی صفحه گرامافون نقره ای شما را از طریق رفت خیلی حرفه ای و شخصی برای رسیدن به این نقطه است. چگونه آن را احساس می کنید در نهایت به درمان نسبتا در همکاری با BBC و HBO?
این احساس فوق العاده و شاد در مورد هر انتخاب من ساخته شده به دلیل آن را به من آموخت زیادی است. من سپاسگزار به کار کرده اند با سام میلر برای دیدن چگونه او اجرا شده است نشان می دهد. او بسیار آرام و خو, اندازه گیری, من هرگز او را دیدم تاکید کرد. او می خنده چون او متمرکز بر داستان است. او هرگز خسته یا خواب در کار. او ضربات ذهن من است. من می خواستم به آن را انجام دهد او را می خواهم. من خیلی خوش شانس هستم. تا جایی که من در حال حاضر هستم.

من همیشه فکر می کنم در این مورد: legacy آیا شما می خواهید به ترک پشت ؟

قسمت 7, مذاکرات در مورد بهره برداری—چگونه است که املاک برای سازندگان امروز ؟
چرا که آن را ترک خواهد کرد و هنرمندان احساس درد و شرم و پشیمانی بر اساس تجارب و انتخاب آنها ساخته شده ایم. من همیشه فکر می کنم در این مورد: legacy آیا شما می خواهید به ترک پشت ؟ از نوشتن خود را خود تولید خود را شلیک کنید چگونه می خواهید به ترک خدمه و بازیگران زمانی که آنها فکر می کنم شما آنچه در آن مانند به کار شما ؟ چگونه انجام شما می خواهید به ترک آنها ؟ چه طعم آیا شما می خواهید به ترک در دهان خود را? من فکر می کنم این مهم است و از آن زمان به هر کس به فکر کردن در مورد این.

همچنین ببینید: هیچ دیزنی نیست پاک کردن ‘جنگ ستارگان’ عاقبت سه گانه

michaela coel i may destroy you

“من دمار از روزگارمان درآورد و ظهور من برو و من افزایش دوباره و دوباره” Michaela Coel می گوید ناظر. در اینجا او در حال پخش است Arabella در من ممکن است شما را از بین ببرد. HBO

چه مقدار از آنچه ما می بینیم روی صفحه است که در واقع شما ؟
خوش شانس چیزی است که من ایجاد یک شخصیت داستانی بنابراین من به بازی خودم. آن شده اند که واقعا عجیب و غریب به بازی خودم. که واقعا به من افتاد ، من خم قوانین واقعیت و داستان به اندازه کافی آن را به عنوان آن شده اند که عجیب و غریب است. هر چند ما هم ادغام شدند بسیار کمی وجود دارد قوانین را در جایی که به من یادآوری از آنچه جداگانه.

اگر آن را بر اساس یک داستان واقعی را به مردم نشان داده و نشان می دهد آن را دیده نشده است ؟
من با داستان مشاوران و ما شفاف در مورد آن است. بسیاری از این داستان است. حتی کسانی که شخصیت های در حال امیزش از پنج نفر متفاوت است. Arabella است که ترکیبی از پنج نفر یا بیشتر. اعضای خانواده در حال مخلوط از مردم بیش از حد. بنابراین دوستان است. آن واقعا بر هر کسی.

آیا شما یک بزرگ podcaster در زندگی واقعی ؟ (Arabella گوش دادن به پادکست است که لحظه لحظه در من ممکن است شما را از بین ببرد.)
اوه بله. من گوش دادن به شادی آزمایشگاه مخفی در مغز به تازگی تحت مستند, من واقعا لذت می برد سوراخ خرگوش. من هم دوست دارم 99 درصد نامرئی علوم آیات استر Perel را از کجا باید شروع کنیم. من واقعا به پادکست ها…. من الگوریتم در پادکست در حال کار واقعا خوب برای من بله. آنها به من تنوع فتنه آنها به من آنچه که من نیاز دارند.

به عنوان یک هزاره و یک دیجیتال بومی هستند شما به رسانه های اجتماعی است ؟
من قطعا آن شخص اوه آره. من فکر می کنم که چه خوش شانس بود برای من این است که من مجبور به نوشتن این نشان می دهد. متوجه شدم که من در تلاش برای تمرکز بر روی کار و به پایان رساندن پروژه های من. آن را برای من روشن شد اگر من رفتن به انجام این پروژه من را مجبور به جدا کردن خودم از رسانه های اجتماعی و ترک. من پاک شده, Instagram app و خودم را در برداشتن تلفن و پیمایش و من فکر کردم من بدن است که به دنبال برای برنامه است که دیگر بر روی صفحه نمایش من. آن را بدست کرده بود به بدنی عضلانی و رو به من. من یک انسان من همیشه به حال این. ما باید متوقف شود و نگاه در چه جهنم است. این یک ناخودآگاه جست و. مغز من لطمه می زند. من می خواستم برای داشتن یک رابطه با گوشی من جایی که من هستم دیکتاتور آن, نه راه دیگری در اطراف. من تا به حال زمان زیادی را در رسانه های اجتماعی, و من تا به حال زمان زیادی را بر روی آن مانند داروهای شما را به حد متوسط آن است.

آن را مانند یک رسانه اجتماعی سم زدایی ؟
بله, آن را مانند شاید یک استراحت شاید همه این اجتماعی مقایسه این است که من احساس می کنم کافی نیست. این غم انگیز است. و آن اتفاق می افتد شده است برای سال های پس از ما تا به حال صفحه نمایش تلویزیون فروش محصولات در تبلیغات است که شما را به فکر می کنم من می خواهم به مانند آن است. من فقط فکر می کنم ما نیاز به متوسط آن در رسانه های اجتماعی شما را نگاه و فکر می کنم من می خواهم که بیشتر شبیه به آن است. من فقط فکر می کنم ما نیاز به متوسط آن در رسانه های اجتماعی است که احساس است که شدت یافته است. این مالیات بر ما ناامنی است. من فکر می کنم آن را سخت.

شما قبلا هم گفته ایم که “تلویزیون بی رحم” آیا شما هنوز هم احساس می کنید که راه ؟
من تعجب می کنم اگر آن را یک عنصر از بخشش خود. تلویزیون می تواند احساس بی رحم زمانی که شما درگیر شدن در احساس افراد در مورد شما. اما شما همچنین می توانید از انتشار آن و انجام هر آنچه شما می خواهید با خودتان است. جلوگیری از درگیر شدن واقعا. انتقادات و پیشنهادات خود را فراتر از تیم است که خود را در فيلمنامه خود را اجرایی تولید که در آن کار است. فراتر از آن است که فقط شما و حتی به دنبال بخشش در تلویزیون. توقف به دنبال وجود دارد.

آیا شما در یادگیری به خودتان را ببخشید ؟
من فکر می کنم آن را یک فرایند روزانه. من دمار از روزگارمان درآورد و ظهور من برو و من افزایش دوباره و دوباره.

این مصاحبه ویرایش شده برای وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>